Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

junior sherif şifresi

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında ismcan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ismcan

ismcan Üye

arkadaşlar siteden çok şeyler öğrendim katkıda bulunan arkadaşlara teşekkürü bi borç biliyorum.çoğu sorunları hallettim sayenizde ufak bi sorunum kaldı.bir öğrenci bilgisayarında güvenlik kartına ctrl+home ile girip her zamanki şifreyi yazıyorum açmıyo diğerlei bu şifreyle açılıyo bunun şifresi ya değişmiş ya da hatalı değişik denemeler yaptım olmadı bunu şifresini bulabileceğim bi program bilen varmı ya da sökmeden nası devre dışı bırakabilirim.hep silip yeniden kursam diyorum onada cesaret edmiyorum.bau konuda yapılacak yardım ve paylaşıma şimdiden teşekkürler.

2. semantic

semantic Seçkin Üye Seçkin Üye

Biostan boot device bölümüne gir ve 1.boot device network yazıyorsa bunu hdd yap. Sanırım devre dışı kalır, sonrada deepfreze kur.Zaten bu kartlar bir süre sonra sorun çıkarıyor, bazen kartı tanımıyor, bende hepsini söküp deepfreeze kurmak istiyorum.

3. anticode78

anticode78 Aktif Üye

HOCAM KARTLAR BİR İŞE YARAMAZ TECRÜBEYLE SABİTDİR. ER YADA GEÇ TEKER TEKER PROBLEM ÇIKARTACAK SİZE.
    DEEPFREEZE GELİNCE DEEPFREEZ PROGRAMI BAZI NVIDIA ANAKARTLARDA,AMD İŞLEMCİLİ SİSTEMLERDE ÇALIŞMIYOR.ANAKART VE İŞLEMCİ SEÇİYOR DİKKAT :)

4. unforgiven55

unforgiven55 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam biosta güvenlik kartını bul ve enabel ise onu değiştir

5. faruk65

faruk65 Üye

hocam ctrl+w ile koruma kartında yönetici şifresi olarak 12345678 şifresini yazıp girebilirsiniz.

6. kendir_li

kendir_li Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam arkadasların dedıgı gıbı 12345678 bende bır sorun cıkarmıyor..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal