jquery slayt show ve para kazanma

Kodla Büyü

ozcanikli

Süper Üye
Süper Üye
Şimdiler cok popüler olan jquery slayt show çalışması yaptım.

yaptığım çalışma http://www.refleksfoto.com dur.

hazır ticaret sitelerinde özellikle jquery slyat show olmuyor ve yapmak için milyar istiyorlar
eğer böyle bir projeniz olursa
isteyen arkadaşlara kodlarını gönderebiilirim nasıl yapacaklarını anlatabilirim

isteyen arkadaşlarıma yolladım adresleri
sitemizde jquery ile bilgisi olmayan cok arkadaş var
cok güncel ve cok güzel siteler yapabiliriz

Yahu iyi de vatandaşın kodları göndermesine gerek yokki !!
Zaten o slider'i çalıştıran kodlar tarayıcıda yani sizin bilgisayarınıza yuklenip çalışıtırılıyor,
sağ tuş kaynağı görüntüle once Js dosyalarini alin, sonra css ardindan html sonrada resimleri indirin.
Once sitenin o halini kendi bilgisayarınızda düzgün şekilde çalıştırın, sonra istediğiniz gibi editleyin.
Ayrica bu mesajı yazan arkadaş yeni tasarladığı sitesinin güzel reklamını yapmış. Birde slider o kadar şahana bişey değil. vasat.
Bu acidan "slider 'in kodlarını göndereyim" yaklaşımını iyi niyetli bulmuyorum.
uyan bilgisayarbilisim back link ve page rank için kullaniliyorsun :)

Arkadaşlar selamlar

Jquery slide show örneklerini internetten bulabilirsiniz. bulduğunuz dosyaların içerinde Java, css, index html ve image klasörü olması gerekmektedir. Aksi halde sizi hem cok sıkacak hemde yoracaktır.Size Elimdeki qjuery örneklerden bir kaç tanesini paylaşacağım.Sitenize slayt show eklerken yapmanız gerkeneleri adım adım anlatıyorum.
Adım 1. : Sizinle paylaştığım yada internetten bulduğunuz Zip veya Rar lı Slayt show kodlarını masa üzerine çıkartın.
Adım 2 : Klasör içerisindeki index.html ismindeki dosyayı çalıştırıp slayt showu kontrol edin.Nerelerinin değişmesi gerektiğini not alın.
Adım 3 : İmage klasöründeki resimleri kendinize uyarlıyarak düzenleyin.
Adım 4 : Klasörün içersindeki index.html dosyasının kodlarını açarak Link ve resimlerin isimlerini kendi sitenize uyarlayarak düzenleyin.
Adım 5 : Düzenlediğiniz Slayt show eğer sitenize büyük yada kücük gelirse bunu java dosyalarını inceleyerek düzenleyebilirsiniz.Her sistemde farklı olduğu için tarif edemiyorum.
Adım 6 : Düzenlediğiniz Slayt showu klasörünü direk tüm dosyaları ile birlikte ( rar ve zıptan cıkmış halinde) hostunuza gönderin
En önemli adım
Adım 7 : sitenizde slayt show eklemek istediğiniz bölüme gelerek

<iframe src="siteniz.com/dosya/flash.html" frameborder="0" height="115" marginheight="0" marginwidth="0" scrolling="no" width="600"></iframe>

Kodu kendinize uyarlayın

Yapamadığınız ve takıldığınız her noktada benden yardım alabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• jqueryslider.rar
    188.9 KB · Görüntüleme: 280
  • RotatingImageSlider.zip
    333.1 KB · Görüntüleme: 281
  • featured-content-slider.zip
    132.1 KB · Görüntüleme: 294
Burda arkadaşları bilgilendirmekten
bilgilerine bilgi katmaktan rahatsız olanları şiddetle kınıyorum.

ozcanikli' Alıntı:
Burda arkadaşları bilgilendirmekten
bilgilerine bilgi katmaktan rahatsız olanları şiddetle kınıyorum.

Sen müsterih ol arkadaş. Biz sana teşekkür ediyoruz, rahatsızlığı olan kullanmasın kendi bulsun. senin eline emeğine sağlık.

iframe kullanmadan direkt kendi html kodlarınızın arasında eklemeniz daha yararlı olacaktır. Google iframe kullanılan siteleri pek sevmez.

sıradan bir jquery eklemekle para kazanmanın ilişkisine arkadaşlar tepki göstermiş. haklılarda..

konuya bak başlığa bak hesabı olmuş...

siz bilebilirsiniz ama e ticaret scripti kullanan ama bu slaytı sitesine yaptırmayı düşleyen cok site sahibi var
dar düşünme hocam ufkun geniş olsun.

iframe kullanmadın nasıl yapıyorsun bizede anlatırmısınız sayın hocam.
burada bilen bilemeyen arkadaşlar olarak kendimizi geliştirmemize yardımcı ol.

sağol hocam, kod arama zahmetinden kurtulmuş ve yapılmış hazır örneği inceleme fırsatı buldum.
bi şekilde bize yardımcı olmaya çalışmışsın ama malesef yanlış anlayanlar var

ozcanikli' Alıntı:
iframe kullanmadın nasıl yapıyorsun bizede anlatırmısınız sayın hocam.
burada bilen bilemeyen arkadaşlar olarak kendimizi geliştirmemize yardımcı ol.
7. adımda iframe eklemek yerine örnek dosyasında head tagları arasında kalan kısmı eklenecek sayfadaki head tagları arasına ekledikten sonra body arasındaki kısmı kendi dosyanızda istediğiniz yere ekleyerek yapabilirsiniz.

Geri