Netsupport 14 Türkçe Dil Seçeneği Yardım :)

Kodla Büyü

ntopcu2

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba, Netsupport 14 de türkçe dil seçeneği yada yaması var mı acaba ?

var hocam benim kullandığım Türkçe. Ama maalesef kurulum dosyasını bulamıyorum tekrar yüklemek için

Elinde çalışan netsupport olan varsa paylaşabilir mi? Win10 işletim sistemi

Kurulumu yaptıktan sonra, NSS kendi sitesinden orjinal TR dil desteği olan sürümünü indirip üzerine yüklerseniz TÜRKÇE oluyor.

Dosya indirilemiyor sayın hocam
Screenshot_20221010-220659_Samsung Internet.jpg

Kurulum bir türlü olmuyor 30 günlük deneme sürümü kurayım dedim daha yeni versiyonu var onu kurun gibisinden ilerlemeyi engelliyor. Son versiyonda da ilaç çalışmıyor.

Veyona devam gibi. Ekran paylaşımını kırpıp yapıyor düzeltemedim ,bu sorunu çözebilen var mı?

Sayın hocam maalesef olmadı. link verip anlatır mısınız?
Yukarıdaki linki doldurunca otomatik olarak indirme linkleri açılıyor, sayfanın altında da dil destekleri var. TR olanı seçerseniz, TR NSS indiriliyor.
14 sürümünü yükleyip, full yaptıysanız, üzerine yukarıdaki linkten TR NSS yükleyince, otomatik olarak TR olarak çalışıyor hocam.

Kurulum bir türlü olmuyor 30 günlük deneme sürümü kurayım dedim daha yeni versiyonu var onu kurun gibisinden ilerlemeyi engelliyor. Son versiyonda da ilaç çalışmıyor.
Birkaç bilgisayarda böyle bir sorun oldu hocam, CCLEANER ile temizlik yapınca ve REGEDİT'den de NSS ile ilgili kayıtları silip yeniden başlattıktan sonra düzgün bir şekilde yüklenmişti.

Öğrenci bilgisayarları nss 11 olarak kalsa. Sadece öğretmen bilgisayarına nss 14 kursak sıkıntı çıkıyor mu

Arkadaşlar merhaba netsupport 14 yükledim ingilizce malum.türkçede yapamadım.sitesinden indirdiğim versiyon 12 olduğu için hata veriyor.var mı öneriniz.12 kuruyorum oda 1 lisans var..lisans aşıldı uyarısı veriyor.12 de olur sınırsız lisanslı olan varsa..

Geri