Joomla'ya Başlamak İstiyorum Diyenler İçin...

Kodla Büyü

enxdesign

Aktif Üye

İlk Adım Derslerinin hedefi Joomla!'ya yeni başlayacak olan kullanıcılar. Henüz Joomla kullanmamış ama araştırmaları yada tavsiyelerle Joomla kullanmaya karar veren, daha evvel belki de benzer hiç bir şey kullanmamış kimseler için tek bir kaynak bulmak oldukça zor. Çeşitli kaynaklar olmasına rağmen seviye olarak sınıflandırma yapılmadığından, yeni başlayan bir kulanıcı neyi bilmesi gerektiğini dahi bilmiyor. İlk Adım Dersleri burada devreye giriyor.

Henüz yeni başlamış bir Joomla kullanıcısı iseniz yahut Joomla kullanmak ile ilgili karar aşamasındaysanız, temel olarak bilmeniz gereken tüm yönetimsel deneyimi İlk Adım Dersleri ile öğrenebilir, Demo Joomla alanında ya da kendi yerel sunucunuzda deneyebilirsiniz.
İlk Adım Dersleri, bir Joomla site yönetimi için olmazsa olmazları, bilinmesi şart olan şeyleri içeriyor. Bu haliyle İlk Adım Dersleri aslında temel özellikleri anlatırken, belki tecrübeli kullanıcıların da daha evvel farketmediği bazı yöntemlere değiniyor olabilir. Ancak kesinlikle genel derslerimiz ile karıştırılmamalı.

İlk Adım Dersleri Joomla!'ya başlamak için takip etmeniz gereken derslerdir. İlk Adım Dersleri ile amatör sitelerinizi tek başınıza oluşturabilir ve yönetebilirsiniz.

JOOMLA'YA BAŞLAMAK İÇİN TIKLAYIN

kkslyyldz' Alıntı:
hocam bu konuda çizgi-tagemin hazırlamış olduğu görsel ders mükemmel

herkese tavsiye ederim. 1.6 sürümünü baz alarak anlatmışlar

http://www.cizgi-tagem.org/e-kampus/edu ... aspx?id=37

Bu derslerde çok faydalı tabiki. Bu dersler için forumda sabit bir konu vardı zaten. O yüzden ayrıca değinmedim. Bazıları resimli dersi takip etmeyi daha kolay bulduğu için resimli olarak anlattık.

Geri