joomlart ja anion teması

Kodla Büyü

sarix

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bu temayı kullanıyorum bu temanın template manager bölümünden varsayılan gelen renklerini temanın diğer renk seçeneklerini kullanarak değiştirmek istiyom değiştirip kaydet tuşu yok apply diyem bilgi kaydedildi diyo ama varsayılan renk hala mavi benim istediğim yeşil renk olmuyo
ftp den bağlandım klasör izinlerini 777 yaptım hala temanın istediğim renk değişikliklerini yapamıyorum

yardım!!!

teşekkür ederim kodlarla uğraştım galiba başardım istediğim yeşil temayıvarsayılan olarak yaptım:)
bitmedi daha içine içerik ekleyeceğim ama şimdilik yarım hali sitenin

bir amatör takıma fazla güzel oldu gibi geldi bana:) template çok güzel oldu
bankın ve inceleyin bakalım
http://www.bademlerspor.com

paralı aslında ama ben buldum biraz arayınca buluyosunuz hocam
yine bir forumda okudum tema üreticileri bu temaları bilerek warez sitelere yüklenmesine izin veriyoarmış
zira reklamları yapılıyo diye
sonra bir sorun çıktığında çözümü için o sitelere paralı premium üye oluyomuşsun ama ben çok uğraştım varsayılan temayı seçtiğim tema yapmak için
çok uğraşınca başardım yani biraz kod bilgisi ile premium üye olmadan çözdüm:)

sarix hocam temayı buldum ancak kurulumda bazı problemler yaşadım yardımcı olursanbız sevinirim.
öncelikle 69 mb temayı buldum. zipli halini kurmaya kalkınca administrator olarak giriş yapıldı diye sayfa açılıyor. zipli dosyayı açıp tamplate klasöründeki zipli anion temasını yüklemeye kalkıncada

JInstaller::install: 'c:\appserv\www\tmp\install_4d3fd8254987f\en-GB.tpl_ja_anion.ini' dosyası mevcut değildir.
JInstaller::install: 'c:\appserv\www\tmp\install_4d3fd8254987f\admin\en-GB.tpl_ja_anion.ini' dosyası mevcut değildir.

diye hata veriyor. sizde böyle hata verdimi acaba. yada kurulumda başka birşeyleri mi eksik yapıyorum

arkadaşlar bizim okulun siteside joomla yapılmış ama bi türlü dosya yüklemesi yapamadım nasıl olcak bu iş bilen varsa yardımcı olabilirmi???

ysartemur' Alıntı:
sarix hocam temayı buldum ancak kurulumda bazı problemler yaşadım yardımcı olursanbız sevinirim.
öncelikle 69 mb temayı buldum. zipli halini kurmaya kalkınca administrator olarak giriş yapıldı diye sayfa açılıyor. zipli dosyayı açıp tamplate klasöründeki zipli anion temasını yüklemeye kalkıncada

JInstaller::install: 'c:\appserv\www\tmp\install_4d3fd8254987f\en-GB.tpl_ja_anion.ini' dosyası mevcut değildir.
JInstaller::install: 'c:\appserv\www\tmp\install_4d3fd8254987f\admin\en-GB.tpl_ja_anion.ini' dosyası mevcut değildir.

diye hata veriyor. sizde böyle hata verdimi acaba. yada kurulumda başka birşeyleri mi eksik yapıyorum

ysartemur hocam ben indirdiğim dosyaların iinde 35mb lık quickstat dosyası vardı onu ftp den olduğu gibi hepsini sunucuya attım öyle joomlayı kurdum joomlayı kurarken örnekbilgiyi yükle dediğimde bu temanın hazır modülleri de kurulu geldi
yoksa direk tema olarak admin panelden kurunca banada buna benzer hata vermişti(sanırım jat3framework yüklü değil gibi bir şeyler yazıyordu)

Geri