joomlada menüye word belgesi bağlama

Kodla Büyü

tgm38

Site Gezgini
Araştırdım ama bulamadım. Siteme Rehberlik Köşesi isimli bir menü öğesi ekledim. bu menününde 6 adet alt menüsü var.
Rehberlik Köşesi
*Neden Rehberlik?
*Sınav Kaygısı.
.
.
.
bu her menü öğesine tıkladığımda word belgesinin aç-kaydet-iptal şeklinde gelmesini istiyorum.
bu menüleri eklerken menü öğesi türü olarak Ne seçeceğim?
word belgelerini serverda nereye atacağım ve menü ile nasıl bağlayacağım?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar

özel html modülü ordan html link kodu ile yapabilirsiniz.yada poca download modülünü kurun hocam

Hocam ftp programından giriş yap - oraya Rehberlik die bir tane klasör oluştur . Daha sonra hangi word dosyalarını istiyorsan buraya transfer et.

Sonra gel joomla yonetim paneline . Menülerden yeni Menü oluştur .Menü öğelerini oluştururken türünü dış bağlantı seç. Örneğin ; FTP de oluşturmuş olduğunuz Rehberlik klasörünün ilgili dosyası sinavkaygisi.doc linki yazarken , Rehberlik/sinavkaygisi.doc yazarsın .

Açıklayıcı olmuşumdur inşallah..

Linki verirken , www.siteadi.com/Rehberlik/sinavkaygisi.doc die de deneyebilirsin hocam . Direkt dosyayı bulamazsa . Bu yazdığım garanti.

Not Found

The requested URL /Rehberlik/nedenrehberlik.doc was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

hocam server e o dosyalarını atın mı

attım.

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    35.4 KB · Görüntüleme: 1,395
  • 2.JPG
    2.JPG
    17.4 KB · Görüntüleme: 1,395
hocam ftp de ki yol = www/Rehberlik/nedenrehberlik.doc yaparmısın
yani www dizinin içine oluştur klasörü

gmail adresine ad dosyayı google doc da aç paylaşım ver size bir link verecek joomladan dış bağlantıyla o dosyaya link ver.

Geri