joomla siteye yükleme hatası

Kodla Büyü

alper_kizil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar joomlayı bilgisayarımda localhosta kurup çalıştırdım fakat siteye yükleme işini bir türlü yapamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekir bir de Joomla-1.5RC3 kullanıyorum bunun türkçe dil paketi yok ne yapmalıyım dil paketini nereden indirip ve nasıl kurabilirim teşekürler.

hosta panelinden myadmine giriş yaparak localinde oluşturduğun mysql i hosta atman gerekiyor. Bu panele giriş yetkiniz yoksa host firmasından giriş izni isteyin yada onlardan sizin için mysqli oluşturmalarını isteyin. bundan sonra localdeki çalışma klasörünüzü hosta atın

şimdi anladığım kadarıyla aldığımız host firması tarafından mysql programı orada çalıştırılıp veri tabanını görmesi mi sağlanacak ondan sonra ise ben bilgisayarımda çalıştığım bütün localhost daki dosyaları kopyalayaınca çalışacak mı? bir de dil dosyası olan joom var mı benimkisinde çalışmıyor yani türkçe dil paketi kurulu olan joom sağlam çalışan. teşekkür ederim. arkadaşım sağolasın.

1- Ftp den dosyaları at
2 - phpmyadminden sql include et
3 - config.php dosyasını düzenle

iyi hoşda ben onu nasıl yapacğımı bilmiyorum moderatör kardeşim onu bana anlatmanı istiyorum öyle olacağını bende biliyorum önemli olan nedir? neleri değiştireceğim nereye yükleyeceğim.

Geri