Joomla Siteye Flash Oyun Eklemeyi biliyo musunuz...

Kodla Büyü

lyon-85

Aktif Üye
arkadaşlar joomla siteye flash oyunlar eklemek için ne yapmam gerekiyo yardımcı olabilir misiniz...

arkadaşlar bir türlü joomlafcj editörünü kuramıyorum . devamlı şu hatayı veriyo:

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in c:\program files\easyphp1-8\www\infinity\libraries\joomla\filesystem\archive\tar.php on line 155

neden olabilir tüm sürümlerini denedim. system legacy etkin.

çok fazla modül yükleme taraftarı değilim joomlada açıkları bu modüller yapıyor.

celikumit' Alıntı:
çok fazla modül yükleme taraftarı değilim joomlada açıkları bu modüller yapıyor.
Haklısın sana katılıyorum ama sen zaten bir metin editörü modülü kullanıyorsun buda açığa sebep olabilir. Birde hocam siz kodlamadan anlıyorsunuz diyelim bir şekilde flashı ekleyebildiniz. Yönetici şifresini başkasına verdiniz ve bu siteyi başkası kullanması gerekiyor bu kimsede kodlamadan anlamıyor ne olacak sizin başınızımı sürekli ağrıtacak...
Sözün özü tercih meselesi gerçekten ihtiyacınız varsa yükleyeceksiniz modülü. Zaten joomla hazır CMS sistemini kullanmak zaten başlı başına bir risk...burda güvenlikten çok ihtiyaç önemli diye düşünüyorum... :)

Geri