Joomla Sitemizin Son Hali İsteyenler İçin Paylaşabilirim...

Kodla Büyü

selcuk_hoca

Aktif Üye
Arkadaşlar Joomla 2.5.9 İle Hazırladığımız Sitemizi Paylaşmıştık.

Sitemizin Son Hali Bu Oldu ...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. Teşekkürler.

ÖN İZLEME : www.hocalarfm.com

hocam siten çok güzel .. dkkatiimiçeke tüm menülere tıklıyorsun fakat url kısmı hep aynı yani www.hocalarfm.com bunu nasıl yaptın ? birde radyo yayını nasıl alıyoruz bu konularda bize yardımcı olursan seviiniriz.

byrmtuncer' Alıntı:
hocam siten çok güzel .. dkkatiimiçeke tüm menülere tıklıyorsun fakat url kısmı hep aynı yani http://www.hocalarfm.com bunu nasıl yaptın ? birde radyo yayını nasıl alıyoruz bu konularda bize yardımcı olursan seviiniriz.
Hocam öncelikle teşekkür ederim . Üstteki radyo player index.html ana sayfam ise index.php

ben robot.txt ve httcess.txt ye komut verdim öncelik index.html nin diye. Bunu şu şekildede yapabilrsin. ftp de ayrı bir klasörde index.html ayarlarsın alt satıra ../index.php dersin. senin sitene girenlere öncelik olarak idex.html ile karşılar ama ikisinde açar. Kısacası sayfa içinde sayfa açmak gibi birşey.
mesela hocalarfm.com diye değilde hocalarfm.com/index.php olarak gir budefa linkleri görebilrsin ama player ı gremezsin. :wink:

Radyo olayına gelincede 8. ayımız büyük emek verdik yakında karasal yayın başlayacak rtükten izin almaya çalışıyoruz. Öğretmenler radyosu o. İsme aldanma ilçe ismi aynı zamandada. Yayın yapan tüm djler türkiyenin birçok şehrindn öğretmenler ve 24 saat türkçe pop müzik var. Hosting ler var radyo hosting sağlayıcıları. Port ve ıp işi. bizim kalitemiz türkiyede 1. numara çünki 128 kb ses kalitemiz var. 4+1 de sesi aç anlarsın hocam.
Bu arada beden eğitimi öğretmeniyim :D teknoloji ile aram iyidir. php üzerine yüksek lisans yaptım desem yalan olmaz.

oturup çalışmak lazım 2 -3 falan sonrası gelir..yarın başlıyorum..

hocam haber modülünü paylaşabilirim ama şablon ücretli. Shaper neo :D tabiki ben bayaaa bi değiştirdim o şablonu..
Haber modülü slide eklentiyi birazdan paylaşıyorum haberiniz olsun. joomla bölümünde görebilrsiniz.

Hocam bu playerı nasıl koydunuz uz çok hoş olmuş ve tüm tarayıcılarda açılıyor

bir beden eğt. öğretmeni olarak harika iş çıkarmışsınız hocam
tebrik ederim
çok güzel olmuş.

Hocam; Ben merak ettim.. bu hocalar ilçesi Nerenin ilçesi.. hem radyonun sitesinde hem de ilçenin sitesinde ilçeyi tanıtıcı, ilçenin nerenin ilçesi olduğunu yazan bir yazı eklememişsiniz.

Ben sadece merak ettim nerenin ilçesi bu hocalar..

iyi çalışmalar

betelguese' Alıntı:
Hocam; Ben merak ettim.. bu hocalar ilçesi Nerenin ilçesi.. hem radyonun sitesinde hem de ilçenin sitesinde ilçeyi tanıtıcı, ilçenin nerenin ilçesi olduğunu yazan bir yazı eklememişsiniz.

iyi çalışmalar

Hocam Afyonkarahisarın en temiz havası suyu ve insanı olan küçük bir o kadarda büyük bir ilçesi.
Hocam haber sitesine yada rayo sitesine ilçeyi tanıtıcı yazı yazmak biraz saçma olur diye düşündük...
Amacımızı aşmayalım diye yazmadık. Haksızmıyım yoksa ? :wink:

öğretmenlerin işin içinde olması bence tek başına destek vermeye yetecek bir noktadır.umarım yayın da seviyeli ve kapsayıcıdır.öyleyse eğer 10 numara olur.

selcuk_hoca' Alıntı:
betelguese' Alıntı:

iyi çalışmalar

Hocam Afyonkarahisarın en temiz havası suyu ve insanı olan küçük bir o kadarda büyük bir ilçesi.
Hocam haber sitesine yada rayo sitesine ilçeyi tanıtıcı yazı yazmak biraz saçma olur diye düşündük...

Radyo sitesinde haklı olabilirsiniz ama haber sitesinde neden olmasın ki... Sitenizi incelediğimde ilçenin neresi olduğunu, ilçe hakkında bilgileri merak ettim. Benim gibi merak edenler de elbet olacaktır. Ben olsam tanıcı bir yazı koyardım.

Tabiki son karar sizin hocam.. Saygı duyarım..

Ben en azından merakımı giderdim..

Ben de şu joomla işine sarıyorum.. Çok merak ediyorum.. Başlayacağım joomla'ya..

Web siteniz çok güzel tebrik ederim

iyi çalışmalar

betelguese' Alıntı:
selcuk_hoca' Alıntı:
betelguese' Alıntı:

iyi çalışmalar

Radyo sitesinde haklı olabilirsiniz ama haber sitesinde neden olmasın ki... Sitenizi incelediğimde ilçenin neresi olduğunu, ilçe hakkında bilgileri merak ettim. Benim gibi merak edenler de elbet olacaktır. Ben olsam tanıcı bir yazı koyardım.

Tabiki son karar sizin hocam.. Saygı duyarım..

Ben en azından merakımı giderdim..

Ben de şu joomla işine sarıyorum.. Çok merak ediyorum.. Başlayacağım joomla'ya..

Web siteniz çok güzel tebrik ederim

iyi çalışmalar
TEŞEKKÜR EDERİZ SAYIN HOCAM. ÖNERİLERİNİZİ DİKKATE ALACAĞIZ.
JOOMLA İLE İLGİLİ SIKINTINIZ OLURSA MUTLAKA BANA YAZIN CEVAPLARIM :+1:

Geri