joomla sitemi arama motorlarında göremiyorum

Kodla Büyü

muzo696

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar jooml da site yaptım ooowebhost a yukledım ve smartdot dan yonlendırme yaptım ama sıtemın ısmını google yazıyorum cıkmıyoe ne yapmalıyım...

arkadaşlar üstte verilen linke kayıt ettirdim ama hala sitem google da çıkmıyor ne yapmam lazım?

Birincisi Sitenizin meta taglarında belirttiğiniz kelimeler önemli.
İkinci olarak google web site araçlarından sitenize eklemenizi istediği ufak bir html kodu var onu sitenizin ana sayfasına eklemelisiniz. Daha sonra da teyit etmelisiniz.
Son olarak da google'ın sitenizi indekslemesi biraz zaman alacaktır. Hemen iki günde üst sıralarda yer almazsınız siteniz kullanıla kullanıla üst sıralara çıkacaktır.

ücretsiz alan adlarında ve ücretsiz hostinglerde google'de çıkmak zordur hocam. ücretli bi alan adı alın 2 günde çıkarsınız

siteniz yayına gireli ne kadar zaman oldu? İndexlenmesi uzun sürebilir. sitenizi sürekli googlede arayın. direk alan adını yazıp sürekli aramalar yapın ve bunu faklı bilgisayarlarda yaparsanız daha faydalı olacaktır. ayrıca sitenizin içeriğide iyi ise indexlenecektir. ama çok performans beklememelisiniz.

Geri