Joomla Modüler ( Okullar için )

Kodla Büyü
king' Alıntı:
şu mezunlar bileşeni nasıl kullanılıyor?bileşeni kurdum ama nasıl ayarlamalar yapılacak?

Hocam sorularınızı destek bölümüne yazsanız. Burası modül ekleme kısmı. Sayfa sorularla uzayıp gitmesin...

personel bileşeninin yükleyemiyorum

Another component is already using directory: "C:\
Program Files\EasyPHP 2.0b1\www\joomla\components\com_artref\"

yüklemeye çalıştığımda başka bileşenin bu yolu kullandığı yazılı. nedir yanlış yaptığım

Re: personel bileşeninin yükleyemiyorum

bilgisayarcım' Alıntı:
Program Files\EasyPHP 2.0b1\www\joomla\components\com_artref"

yüklemeye çalıştığımda başka bileşenin bu yolu kullandığı yazılı. nedir yanlış yaptığım

daha önce kurulmuş bu bileşen arkadasım... ondan dolayı uyarı veriyor...

Re: personel bileşeninin yükleyemiyorum

bilgisayarcım' Alıntı:
Program Files\EasyPHP 2.0b1\www\joomla\components\com_artref"

joomla klasöründen components altından artref i sil kardeş, sonra phpmyadminden artref veritabanını sil sorun gidecektir.bende az önce hallettim aynısını

Geri zaman saymak için modül

Ekli dosyalar

• mod_geri_sayac.zip
    1.4 KB · Görüntüleme: 514
mod_yazarlar///

10 tane yazar ekler :)

Ekli dosyalar

• mod_yazarlar.zip
    2.6 KB · Görüntüleme: 635
AllVideos Plugin, video yayınlama botudur. Desteklediği video formatları " .flv, .swf, .mov, .mp4, .wmv, .avi, .mpg, .mpeg, .rm " dır. Başka sitelerden video çekebileceğiniz siteler " youtube, google, ifilm, yahoo, metacafe, vimeo, bolt.com, jumpcut, currenttv, streetfire, crossroad, stickam, myvideo, sevenload, krazyshow, revver, clipfish, collegehumor, gametrailers, uume, tudou, seehaha, quxiu, wangyou, mofile, biku ve birçok farklı video sitesinden kolayca video çekebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• plugin_jw_allvideos_2.4.zip
    56.1 KB · Görüntüleme: 965
arkadaşlar joomla güzel gibi görünüyor ama meb' in verdiği web alanlarının sanırım php destegi yok o yüzden bunu kullanamayagım gibi geliyor Bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler

Geri