joomla manşet haber bölümü

Kodla Büyü

sarix

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yeni joomlacılardanım bir site yapıyorum
ana sayfaya manşet haber modülü buldum internetten sliderku, yoo carosel, lof articles slideshow gibigüzel bileşenler indirdim
kur kaldırdan krdum ama bu ana sayfada bileşenler görülüyo ama ben nasıl bunlara fotolarımı ekliceğimi bulamadım
ayarlarını yapıyom ama fotolar görünmüyo
biri anlatabilirmi yardım lütfen

ektekini kullanabilsiniz hocam, gayet basittir.

Ekli dosyalar

• mod_mansethaber.zip
    45.5 KB · Görüntüleme: 543
hocam bunuda kurdum ama ben bunun ayarlarını yapamıyorum galiba ben manşet haberlere resimlerimi gösteremiyorum
bana onu anlatırmısınız

Hocam eklediğiniz son içerikler otomatik manşet haberde yer alıyor, bu ekteki modül için herhangi bir ayar yapmıyorsunuz sadece resim içeriğinizin baş tarafına ekleniyor o kadar.

evet şimdi anladım içeriklerde resim olcak problem sorunu çözdüm kategorilerde hiç resim yokmuş içeriklere resim ekledim otomatil geldi teşekkür ederim
malum yeniyiz çok şey bulacağım deneme uyanılma yöntemi ile :idea:

the korsan hocam Allah senden razı olsun..kaç gündür böyle bir manşet haber modülü arıyordum.. :)

arkadaşlar ben bu paylaşımı indirdim ve bu konu hakkında hiç bilgim yok, dreamweaver da site tasarlıyorum bu haber modülünü eklemek istiyorum en başından sonuna kadar ne yapacağımı anlatabilirmisiniz? şimdiden çok teşekkür ederim.

bunu joomla hangi sürümde kullanabilriz ve acaba ekleyen okul varsa adres verebilirmi nasıl durduğuna bakmak için :? paylaşım içinde teşekürler

the_korsan hocam birincisi 10 haber ayarlaması olmasına rağmen 2 haber gösteriyor. Artı haber linklerinin genişlik ve yükseklik ayarları değiştirilince çok farklı şeyle ryapıyor. Bir de bu modülün kayan yazı tarzı var mı acaba?

Geri