Joomla Kurulum Yardım

Kodla Büyü

hayrettintiryaki

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Joomla 2.5 ve üzeri sürümlerini yüklerken sonlanmıyor. Bir türlü kurulum tamamlandı mesajını alamıyorum. Sorunu daha önce yaşayan ve çözümünü bilen yardımcı olabilir mi. şimdiden teşekkürler.

hata olarak ne çıkıyor hocam? sunucu üzerinden yapılması gerekenler oluyor onlar yapılmazsa kurulum tamamlanmayabilir.

bu sorunla çok önceleri ben de çok karşılaştım... bulduğum bir çözüm var ancak her zaman işe yaramıyor yine de söyleyim bilmeyen arkadaşlar da öğrensin
joomla dosyalarının içinde sql sorgularının olduğu bi veritabanı dosyası var bu dosya içindeki veritabanı tablolarını MyISAM yapın sonra tekrar kuruluma geçin. Kurulumun tamamlandığını göreceksiniz :) bu sorun localhostta karşımıza çıkıyor host ta böyle bir sorunla karşılaşmadım. ayrıca localhost ile uğraşmayın derim. tavsiyem bedava hosting firmaları var bunlardan ücretsiz reklamsız hosting hizmeti alıp online alanınıza yükleyip düzenlemelerinizi buna göre yaparsanız daha rahat ve internet olan her yerde sitenizi yapabilirsiniz. umarım yardımcı olmuşumdur

Geri