Joomla da Virtuemart mı Hikashop mu J2Store mi K2 Store mu?

Kodla Büyü

ahcan

Site Gezgini
Merhabalar,
Joomla ile eticaret olayını biraz incelemek istedim. İki sorum olacak.
1. Eğer joomla bir sitemiz var ve e-ticaret de yapılacaksa düşüncem joomla siteden ayrıca bir alt domain oluşturup opencart kurmak daha iyi bir fikir gibi geliyor. Hem tek panelde site paneli şişecek hem de joomla opencard entegrasyonu için mijoshop ücretli eklenti yi satın almak gerekecek. Ücret ödememek için bu yöntem mantıklı geliyor. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
2. Eğer site üzerinden satış yapılmayıp (kredi kartı- paybal vs.) sadece ürün tanıtımı ve yine sepete ekle seçeneği olup son aşamada mail ile bilgilendirme veya havale ile ödeme seçeneği yapmak istersek başlıktaki eklentilerden hangisi daha pratik, daha kullanışlı olur.
Bu işle uğraşan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Not: Ücretsiz modüllerle bu işi çözmek istiyorum.

joomlada eticaret için ücretsiz eklenti virtuemart ile olur fakat bileşeni öğrenmek joomla öğrenmekten daha zor free modülleri çok fakat sanal pos vb. şeyler ücretlidir
ben joomla ile eticaret kurdum mijoshop kullandım mijoshop, verdiği parayı hak eder, yapımcısı türktür, türkçe destek alıp kısa sürede siteni kurabilirsin. joomla vb. cms alt yapısında free eklenti ve temayla kurduğuın eticaret sitesi pek kullanışlı olmaz . Eğer ücretsiz para harcamadan kurmak istiyorsan joomla kullanma, asp net ile tasarla, sanal posunu, ödeme modüllerini sen yaz, tamamı senin eserin olsun o zaman hiçbir şeye para vermek zorunda kalmazsın

Geri