joomla bi yardım gerekli...

Kodla Büyü

joomlaci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar xpert scroller modülünü kullanmak istiyorum. tüm ayarlarını yapıyorum ama resimler görünmüyor.şu resimdeki
gibi olmasını istiyorum. burda da xpert scroller kullanılmış ama benim yaptığımda bu şekilde oluyo.

yardımınıza ihtiyacım var. bilen arkadaşlarım varsa yardımcı olabilirler mi acaba. teşekkür ediyorum...

O resimlerin üzerinde farenin tuşuna tıklayıp "Resmin yeni sekmede aç" yada resmi yeni sayfada aç kısmına tıklayın.

Adres satırında resim bulunamıyor derse, ilgili kısma resmi yükleyiniz.

hocam dediğiniz gibi yapınca anasayfa açılıyo. tüm resimlerde böyle. bir de resimlerin çekildiği adres sabit değil. yani mesela bu modülden ben en çok dinlenen radyolar sekmesini seçtiğimde liste değişiyo. dolayısıyla resimleri de değişiyo. resimler sabit değil yani.

http://docs.themexpert.com/joomla-exten ... oller.html

Hocam belki bakmışsındır ama yukarıda modülün açıklamaları bulunuyor.

SSS'inde;
Image not showing, why?
Make sure your image path is ok and you have no / beginning of your image path. For K2 article it looks for article image not image from introtext, so make sure you have article image for each article.

Koyu olan yere göre resim klasörü göstermiyorsun, makale içindeki resimleri otomatik olarak çekiyormuş. Bu özelliği nedeniyle belki işine yarayacak modül bu olmayabilir.

Geri