Joomla Admin Panel Açılıyor Anasayfa Açılmıyor

Kodla Büyü

ramseyy

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar;
Joomla sitemin bulunduğu hosting alanına sanırım saldırı olmuş ve virüslü dosyalar eklenmişti, o dosyaları sildim ancak index.php ya da htaccess gibi dosyalar da değiştirildiği için onları da silmek durumunda kaldım.
şuanda normal bir joomla paketi içerisindeki index.php dosyasını ve htaccess dosyasını ana dizine koydum ama sitenin anasayfasına erişim sağlayamıyorum.
admin paneli açılıyor, herşey normal... ana dizindeki configuration.php dosyası da normal görünüyor ama sorun nerde anlayamadım
yardımcı olabilirseniz sevinirim

teşekkürler

sitenin yedeği vardır, hosting firmanıza destekten yazın yedeğini yüklesinler, son kurduğunuz eklentilerin birinde açık vardır, dikkat edin.

en son aldıkları yedekte de zararlı yazılım içerikler olduğu için yükleyemiyorlarmış onları da :(
joomlanın kendi modülleri dışında ben sadece bir tane modül eklemiştim, onu da inceleyeceğim de öncesinde siteyi tekrar aktif hale getirmek istiyorum. yeniden kurulum yapmadan bir yolu mutlaka olmalı diye düşünüyorum...

ana sayfayı indexlemişlerdir, kurduğunuz temanın dosyalarını, tekrar sunucuda üstüne yazdırın.

Onu da denedim olmadı:( bu firmadan memnun kalmadım zaten değiştireceğim hostingi. Yeniden kuracağız artık..
Teşekkürler cevaplarınız için

Geri