Joomla 1.5 Üye Giriş Modülü isteği

Kodla Büyü

kalelibilişim

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar şu an joomla 1.5 ile jt_net_meb şablonu kullanarak site oluşturuyorum.
Bana üye giriş formu modülü gerekli. Kullandığınız tavsi edebileceğiniz modülleri bekliyorum.
Toolbar şeklinde istemiyorum.
İyi geceler.

@ tdepkamil Üstad bu link ölü başka bir yerde ilgili modülü buldum fakat türkçeleştirmede sorun yaşıyorum
Sorunsuz türkce login form arıyorum. Teşekkürler.

kalelibilişim' Alıntı:
@ tdepkamil Üstad bu link ölü başka bir yerde ilgili modülü buldum fakat türkçeleştirmede sorun yaşıyorum
Sorunsuz türkce login form arıyorum. Teşekkürler.

modülü tekrar ekliyorum. Türkçe desteği de vardır. incelemek için yootheme.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• mod_yoo_login_1.5.13.zip
    105 KB · Görüntüleme: 191
Teşekkürler hocam bu çalışıyor.
Ayrıca joomla nın kendisinde yeni modül --> modül türü olarak Giriş seçtiğimizde de login form modülü oluşuyor.

kalelibilişim' Alıntı:
Teşekkürler hocam bu çalışıyor.
Ayrıca joomla nın kendisinde yeni modül --> modül türü olarak Giriş seçtiğimizde de login form modülü oluşuyor.

joomlanın kendi login modülünden farklı bir modülü aradığınızı düşündüğüm için bu modülü tavsiye ettim, modül yöneticisi kısmını hiç incelemeden yardım istediğiniz aklıma gelmedi açıkçası. Yoksa öncelik her zaman joomlanın orjinal modüllerini kullanmak olmalıdır. Bu noktada, en küçük bir sıkıntıda soru sormak yerine az da olsa araştırma yapmanın daha yerinde olacağı kanaatindeyim.

Geri