Jetta aldım. 2009 1.6 lpgli.

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar. Bir öğretim görevlisinden 68000de lpgli füme Jetta 1.6 Tour aldım.

35500 tl.

Önümüzdeki günlerde deneyimlerimi paylaşacağım.

arkadaşım 2009 40binde 1.4 tsi tour aldı yazın 36000 e onun ki çok kaçar seninki az yakar :) hayırlı uğurlu olsun

güzel araç, konfor-yol tutuş 10 numara pişman olmazsın hatta malzeme kalitesi yeni kasadan daha iyi diyebilirim.

Hayırlı olsun ben de jetta düşünüyorum 2009 model-,bir ara passatlara baktım ama sanırım oraya erişmek zor olacak deneyimlerinizi şimdiden paylaşabilirsiniz ilk deneyimlerinizi.Güvenlik konusunda kusursuz olduğunu biliyoruz fakat yol tutuş,kullanım rahatlığı konfor gibi konularda aydınlatırsan sevinirim

Hocam hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..Bende 2008 model 1.4 tsi var eski kasa jettaları çok beyeniyorum.Toyotası olan arkadaşlarımın arabama hayranlık duyduklarını söyleyebilirim..

hocam kazasız belasız kullan..sende Hİtler motorlu Jettacı olmuşsun; 1.6 102 beygir ş.içi tüketim değeri benzinli de 11 litrenin altına düşmez ama neyse ki sizde LPG takılı;yoksa o arabaya benzinle binilmez..

şehir içi 10.5 litre şuan ortalamam
uzun yolda 7 litre.

Araç tam bir alman panzeri.

Tavsiye ederim.

Hayırlı olsun hocam, motordan kolay kolay sıkıntı çıkarmaz. Lpg kiti ne takılı araçda, bende golfe taktırmak istiyorum ama karar veremedim hala

hayırlı olsun güle güle kullanın ön tasarımı hariç hoş bir araç...

elimdeki borayı sattığımda alacağım tek araba tabiki 1.4 tsi olanı

Emmagas takılı. İtalyan malı.
VW ile en uyumlu lpg kitlerinden biriymiş.

Jettanın çirkin bir araç olduğunu ilk kez duyuyorum. Saygı duyarım. Beğeni meselesidir.

MuTLuK' Alıntı:
Hocam hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..Bende 2008 model 1.4 tsi var eski kasa jettaları çok beyeniyorum.Toyotası olan arkadaşlarımın arabama hayranlık duyduklarını söyleyebilirim..

O arkadaşlar çakma toyotacıdır :D Toyotanın fahri avukatı olarak burada müdahele etmem lazım :) Toyota is best alayına rest :D

Şaka bir yana kazasız belasız sürüşler inşallah :++:

hayırlısı olsun hocam.. kazasız belasız.... düğün araban olur yakışır... :mrg :mrgreen: reen:

Geri