İzmir'de BTR görevlendirmesi hala onaylanmadı

Kodla Büyü

gokhanli

Aktif Üye
İzmir yine aynı!
20 Eylül de başlayacak dendiğinde neden bu kadar geç görevlendirilme yapılıyor diyordum. Fakat 20 Eylül tarihine bile görevlendirmeler yetişmemiş. Bu hafta yetişir mi o bile belli değil. Hatta göreve başlayacak mıyız yoksa görev yazısı gelince mi başlayacağız o bile belli değil!

İzmir yine aynı!
20 Eylül de başlayacak dendiğinde neden bu kadar geç görevlendirilme yapılıyor diyordum. Fakat 20 Eylül tarihine bile görevlendirmeler yetişmemiş. Bu hafta yetişir mi o bile belli değil. Hatta göreve başlayacak mıyız yoksa görev yazısı gelince mi başlayacağız o bile belli değil!
ben olsam bu saatten sonra asla görevi kabul etmem çıkarsada iptal ettirirdim kaç hafta geçmiş kimse sizi takmıyorsa o kadar yaptığınız emeğe hakarettir yazıktır.

Bu konuyu sendika kanalıyla sorumlu şube müdürüne iletmeli. Neden iller arası birlik sağlanmaz?

Bu ders sayılarıyla ve okulda zaten yaptığımız işler nedeniyle istememek pek uygun değil. Ama bu işi bir sisteme oturtmamaları çok saçma. Geçen sene pandemi nedeniyle mecbur kalıp okul başlarken BTR yazılarımızın onaylarını halletmişlerdi. Şimdi ne kadar geç olsa o kadar iyi diye mi düşünülüyor anlamış değilim.

Bu ders sayılarıyla ve okulda zaten yaptığımız işler nedeniyle istememek pek uygun değil. Ama bu işi bir sisteme oturtmamaları çok saçma. Geçen sene pandemi nedeniyle mecbur kalıp okul başlarken BTR yazılarımızın onaylarını halletmişlerdi. Şimdi ne kadar geç olsa o kadar iyi diye mi düşünülüyor anlamış değilim.
hocam bende il de koordinatörlük yaptım. bence bilerek isteyerek uzayan bir süreç olmadığını düşünüyorum. vardır elber bir açıklaması.

hocam bende il de koordinatörlük yaptım. bence bilerek isteyerek uzayan bir süreç olmadığını düşünüyorum. vardır elber bir açıklaması.

Elbet onların geciktirmesi değildir ama neden İzmir'de hep geç başlatıldığı ile ilgili bilgiyi hatta şu anda takvime de uymayıp daha geç başlamasının nedeni ile ilgili bir açıklama yapabilirler. Bu sıkıntıyı çözmek için yetkili kişilere bilgi aktarıldı mı onu da bilmiyoruz.

Bu konuda Kocaeli ve İstanbul çok hızlılar. İl koordinatörlerine gösterdikleri hassasiyetten dolayı çok teşekkür ederim.
Şanslısınız hocam. İzmir'de BTR ilk 2-3 hafta gönüllülük esaslı olarak yapılır. Bu artık İzmir'in adeti oldu. Yapılmasa işler yürümeyecek. Belki de yapıldığı için ve sorun yaşamadıkları için çok da önemsenmiyor olabilir.

İzmir'deki il/ilçe bt koordinatörleri de sizin gibi geç mi görevlendiriliyor? Sorunun cevabını bilmeden ağır yazmayayım diyorum.

Sendika temsilcilerinize durumu iletmenizin süreci hızlandıracağını düşünüyorum. Geçen dönem sonu görevlendirme uzatma konusunda sendikaların desteği olmuştu hakkını yemeyim

Karabağlar ilçe koordinatöründen alınan bilgiye göre onay çıkmış ve görevlendirme yarın(23/09/2021) başlıyor inşaallah.

Karabağlar ilçe koordinatöründen alınan bilgiye göre onay çıkmış ve görevlendirme yarın(23/09/2021) başlıyor inşaallah.
eğitim ve öğretim 6 eylül'de başladı, lütfen o koordinatöre sorar mısınız niye bakanlığın istediği tarihlerde yani eğitim ve öğretimin olduğu tarihlerde görevlendirmeyi yaptırtmıyorlar, valilikte de iş yok ya neyse! izmir'de görev yapma ihtimalim aya gitme ihtimalimle eşit!

Geri