İzmirde 8.sınıf öğrencisi öğretmenini bıçaklamış.

Kodla Büyü
Ben böyle şeylere uzun zamandır karışmıyorum. Neymiş okullarda disiplin yokmuş böyle saça böyle tarak böyle bakanlığa böyle ya neyse söylemeyim.

Allah rahmet eylesin. bakan ogretmenini yerden yere vurur, 4+4 diye tutturur, ondan sonra olan bize olur. Gidişatımız içler acısı... Turk egitim sistemini mahvettiniz... Sayın bakan cıkıp acıklama yapacak mı bakalım

allah rahmet eylesin.. yazıklar olsun.. ilk mesleğe başladığım günlerim aklıma geldide ucuz atlatmışım... yoksa çoktan başıma birşeyler gelirdi... kahretsin ya............meb bakanı çıksında bizim için kanun düzenlenmesini sağlasın..

Tüm eğtim sendikaları, dernekler, sivil toplum kuruluşları ortak bir karar alsada pasif olarak da olsa tepkimizi göstersek.

Örnek bir siyah kravat, siyah gömlek, siyah takım elbise, siyah bir şal vs.

Defalarca okul idaresine şikayet edilmiş, ailesi ile emniyetle görüşülmüş ama hiç bir işlem yapılmamış. Ciğeri beş para etmez bir itin öğretmenimizi öldürmesi resmen seyredilmiş.
Maalesef ki bu ülkenin adaletine güven yok, o şrfsiz içeride daha da azmanlaşacak 3-4 yıl yatmadan çıkıp başka masum insanların canını yakacak.

Adaletin, emniyetin, il ilçe mebin can güvenliğimiz için hiç bir işlem yaptığı yok. Vatana millete bir parça hizmeti olmayan insanların korunması için bir sürü güvenlik personeli veriliyor. Okullara gelince bir polis vermekten acizler.
Öğretmenler olarak ortaklaşa bir fon kurup kendi güvenlik birimimizi mi oluşturalım ? Nerede hangimizi tehdit eden olursa o öğrenci ve ailesi ile anladığı dilden konuşsunlar. Kağıt üzerinde hukuk devleti olsak da sivil memurun güvenliği adına işe yarar bir uygulama yok. Aşiret gibi kalabalık ailesi olan öğretmene kimse sataşamıyor.

ilk3r' Alıntı:
Tüm eğtim sendikaları, dernekler, sivil toplum kuruluşları ortak bir karar alsada pasif olarak da olsa tepkimizi göstersek.

Örnek bir siyah kravat, siyah gömlek, siyah takım elbise, siyah bir şal vs.

Sayın hocam Eğitim Sen yarın 11'de Konak'da öldürülen öğretmenimiz için buluşulacağını sms ile bildirdi. Türk Eğitim Sen'in de böyle bir girişimi olduğu duydum. Tepki göstermek için benim duyduklarım bunlar. Umarım göz ardı edilemeyecek bir tepki verilir. Başımız sağolsun.

Bakan olacak zat (diyorum) yeni bir norm daha açıldı diye sevinir öğretmenini koruyup sahip çıkacağı yerde

Geri