İzmirde 8.sınıf öğrencisi öğretmenini bıçaklamış.

Kodla Büyü
egitim ve ogretimin ulastigi zirve.hersey guzel,yolunda,ek dersler cepten tasiyor,derste gulucukler saciyoruz.Allah rahmet eylesin

memurlar netin ve bir çok sitenin başlığı "Öğrencinin derste bıçakladığı kadın öğretmen öldü!" herkes şehit öğretmen öldü yoruma gerek yok sanırım zihniyet ortada

Sen yarin basin.sendika ve ogretmenleri izle bir tik yoksa isimiz bitmis artik.baska soze gerek yok

lütfen kimse kızmasın ama tepkisiz olduk.. ben de dahil ediyorum kendimi.. duyarsızlaştık.
bir başka arkadaş bunu öğle saatlerinde paylaşmıştı.. bi kaç "Allah rahmet eylesin" mesajlarıyla usulca aşağılara doğru kaydıııııı ve listeden çıktı gitti başlık...
elden ne gelir derseniz çok şey gelir ama dediğim gibi duyarsızlaştık...

ALLAH RAHMET EYLESİN...

Buzkırıcı' Alıntı:
Sen yarin basin.sendika ve ogretmenleri izle bir tik yoksa isimiz bitmis artik.baska soze gerek yok

hocam suç öğretmendedir, çocuğun psikolojisini bozmuştur, derse geç gelmişse ne olmuş bir de geç kağıdımı getirecek gibi haberler çıkmasında...

erben23' Alıntı:
Buzkırıcı' Alıntı:

hocam suç öğretmendedir, çocuğun psikolojisini bozmuştur, derse geç gelmişse ne olmuş bir de geç kağıdımı getirecek gibi haberler çıkmasında...

mesajın sonu gelmeden kalbime iniyodu... neyse ki anladığım gibi değilmiş..

münferit olaydır!
:verymad:

Öğretmenize Allahtan Rahmet diliyorum geride kalanlara sabırlar başka ne diyebilirm ki?

Yazıklar olsun. Görsünler işte eserlerini. Daha neler duyacak neler göreceğiz kimbilir? Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Sevdiklerine ve sevenlerinede Allah ım sabırlar versin...

hocam tepkiden kastınız nedir ? buraya cıkıp yasatılanlara olanlara küfürmü edelim yada bagırıp cagıralım mı ? öğretmenler sindirilmiş öğretmenler çaresiz bırakılmış . şimdi desenki yada sendikalar stk lar deseki diyemez :!: eylem yap dersi sunu bunu protesto et kaçtane arkadasımız destek olur. ALLAH rahmet eylesin daha evvel haberi okudumdu gerçekten üzüntü verici..

Hiçbirşeyine karışmayacaksın öğrencinin, derse geç gelmiş, saçı sakalı kılık kıyafeti şöyleymiş vs. ne halleri varsa görsünler. :verymad:

ne yazık ki olay gündem bile oluşturmuyor haber sayfalarında
Allah rahmet eylesin.
izmirin göbeğinde bu olay oluyorsa diğer illerdeki arkadaşlarım Allah yardımcınız olsun

Allah rahmet eylesin. Böyle öğrenciye elini verirsin kolunu kaptırırsın. Hak etmeyen bir öğrenciyi sen devlet olarak neden zorla okutmaya çalışırsın anlamıyorum. Bu ölüm olayının vebali de günahı da bu yasayı çıkaranlara ait olmaz mı.

büyük camiayız olur böyle şeyler :?:

Allah tan rahmet diliyorum 4 aylık hamile olarak şehit edilen öğretmenime

kim bilebilirdi ki ölümü öğrencisinin elinden olsun..şok oldum ya, mekanı cennet olsun :((

önüne gelen iti köpeği illa okusun diye bizim başımıza bela edersen olacağı budur.bunların hesabını nasıl verecekler?yatacak yerleri yok...
Allah rahmet eylesin...

Evet bazılarının dediği gibi "Öğretmenin önceliği ÖĞRENCİ yetiştirmektir." :-1:

YAZIK YAZIK YAZIK

Allah Rahmet Eylesin İnş. Ama birilerinin çıkıp Şehit olan öğretmenimizin hakkını sormasa bile karnındaki 4 aylık bebeğinin hakkını sormalı...

bunlar öğrenci olamaz arkadaşlar bunlar sistemin yetiştirdiği canavarlar ve öğretmen kimsesiz korumasız önceden tehdit etmiş böyle olduğu halde üzeri aranmadan okula<a nasıl girmiş yarın öğretmenler toplanıp tepkilerini dile getirecek saat 11 de ama ne değişecek hiç birşey

İki gün sonra bakanlıktan yazı gelir okullara geç kalan öğrencilere karışmayın diye.
Örnek : Kot pantolonla derse girmesine izin vermediği için dövülen Beden Eğitimi öğretmeni olayı için gelen yazı...

Eskiden önce eğitim sonra öğretim derdik. Artık önce Can Güvenliği diyoruz. Kardeşimize Allah tan rahmet diliyorum. Artık o kadar sıradan hale geldi ki öğretmen öldürmek 1 gün 2 gün konuşuluyor, sonra unutuluyor. Nasıl olsa sayımız çok ya. Normal...

suferi' Alıntı:
İki gün sonra bakanlıktan yazı gelir okullara geç kalan öğrencilere karışmayın diye.
Örnek : Kot pantolonla derse girmesine izin vermediği için dövülen Beden Eğitimi öğretmeni olayı için gelen yazı...

Hocam zaten karışıyorsanız hata yapıyorsunuz. Okulda sigara içmiş bana ne, kavga çıkmış bana ne, ben kolluk kuvveti miyim, yoksa dumansız hava sahası görevlisi mi? Meslek öyle bir hale geldi ki iti kopuğu okulda tutmak için çabalıyoruz. Hiç uğraşmayın hocam, çaba gösterilecek çocuk kendini belli ediyor ona yoğunlaşın. Eğitimde feda edilecek birey yokmuş, bunu söyleyenler gelsin bu işi yapsın. Benim can güvenliğim yokken hiç kimseyi düşünemem.

Malesef bu sistemle
bu tür olaylar yaşamaya devam edeceğiz.

Allah rahmet eylesin.
En büyük acıyı ailesi ve yakınları çekecek.

Geriye kalan ise 1 haftaya kalmaz unutur gider.

Allah rahmet eylesin. Eğitim sisteminin içini boşalttılar. Disiplin diye birşeyde kalmadı. Okullar bu hale geldi.

Allah Rahmet Eylesin!
Tüm camiamızın başı sağ olsun ama malesef böyle eğitim verenin karşısında eğitim sistemimiz ve suçlu olanın yanında hukuk sistemimiz varken bu son olmayacak...

Geri