İZMİR Formatörlük

Kodla Büyü

oznrcll

Aktif Üye
Başvurular başlıyor.Sadece Ortaokullar ve Fatih Projesi uygulanan liselere başvuru yapılacak.
Resmi yazı ekte
Yazılar ekler Pazartesi yollanacakmış okullara

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    95.5 KB · Görüntüleme: 1,103
oznrcll' Alıntı:
Başvurular başlıyor.Sadece Ortaokullar ve Fatih Projesi uygulanan liselere başvuru yapılacak.
Resmi yazı ekte
Yazılar ekler Pazartesi yollanacakmış okullara

Kademeli geçişte olan ilkokullarda da bt formatör öğretmen görevlendirilecek. Üst yazı ekindeki ek-1'i dikkatli okumak gerekiyor...

Bende bu ekleri yeni gördüm. Okul tebliğ etmedi bana. Şimdi siz başvuru yaptınız mı? Son tarih 26 eylül değil mi?

geçen hafta formatörlük başvuruları alınmıştı,

biraz önce bana tebliğ edilen yazıya göre;
YEĞİTEK ten gelen bilgilendirme doğrultusunda Bakanlığın konuyla ilgili çalışma başlattığı,
bu nedenle formatör öğretmen görevlendirmelerinin bekletilmesi istenmiş.

yani İzmir'de formatörlük şimdilik yok.
hayırlısı olsun.

hangi ilçe hocam..

tebliğ dediğinize göre resmi yazıyla mı dönüş yapmışlar ilden..

zbrzbr' Alıntı:

YEĞİTEK ten gelen bilgilendirme doğrultusunda Bakanlığın konuyla ilgili çalışma başlattığı,

hayırlısı olsun.

Hangi ilçe hocam? Bornova'da eğitici formatörlerimizden aldığımız bilgiye göre görevlendirmelerin valilikte olduğu ve birkaç gün içinde çıkacağı söylendi.

fcig' Alıntı:
zbrzbr' Alıntı:

hayırlısı olsun.

Hangi ilçe hocam? Bornova'da eğitici formatörlerimizden aldığımız bilgiye göre görevlendirmelerin valilikte olduğu ve birkaç gün içinde çıkacağı söylendi.
evet ben de öyle tahmin ediyordum ,
ama memurumuz yazıyı elime tutuşturunca (bu yoğunluk içinde koşuştururken önemsiz bişeydir diye tahmin etmiştim)

neyse yapacak bişey yok , ders bittimiydi oratlıkta görünmeyeceğiz fazla

Hangi ilçe hocam? Bornova'da eğitici formatörlerimizden aldığımız bilgiye göre görevlendirmelerin valilikte olduğu ve birkaç gün içinde çıkacağı söylendi.[/quote]
evet ben de öyle tahmin ediyordum ,
ama memurumuz yazıyı elime tutuşturunca (bu yoğunluk içinde koşuştururken önemsiz bişeydir diye tahmin etmiştim)

neyse yapacak bişey yok , ders bittimiydi oratlıkta görünmeyeceğiz fazla[/quote]

:+1:

mendereste aynı şekilde.
bakanlık yıllar sonra çalışmalarını resmi bir dille ortaya çıkardı. 93 yılından beri çalışmalar devam ediyordu.
hayırlısı yeni iş kapıları açılır belki.

Geri