İZMİR BT Rehber Öğretmenliği

Kodla Büyü
İZMİR 2.Dönem BTR görevlendirmesinden bilgisi olan var mı arkadaşlar. bildiğim kadarıyla görevimiz bu hafta sonlanıyor.

yine bir izmir klasiği norm fazlası atamaları dediler ne alakaysa atamalar da yapıldı ama hala görevlendirme başlamadı, resmen emeğimiz sömürülüyor kimse görevlendirme gelmedi diye düşünmüyor emri vakiler aynen devam,hergün farklı bir idareci tarafından aranıyorum okula çağırılıyorum hala bana kendilerinin yapmaları gereken görevleri veriyorlar evde onların işlerini yapıyorum isyannn:(

dönem sonu geldi hala görevlendircekler. bu arada btr görevi olan ders dışı egzersiz yapabiliyor mu bilen var mı acaba

evet an itibariyle görevlendirme olurları ilçelere yollanmış pazartesiden ititbaren başlıyor görevlendirmeler, 28 hazirana kadar olmasaydı iyiydi:)

Arkadaşlar BT sınıfı olmayan okullara görevlendirme veriliyor mu İzmir'de bilgi verebilecek var mı?

http://izmir.meb.gov.tr/www/bilisim-tek ... icerik/278

Bilişim Teknolojiler Rehber Öğretmen Görevlendirmesi

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönem Bilişim Teknolojiler Rehber Öğretmen Görevlendirme Takvimi
2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönem Bilişim Teknolojiler Rehber Öğretmen Görevlendirme Takvimi aşağıda yer almaktadır.

İşlem

Tarih

Öğretmenlerin Başvurularını Okul Müdürlüklerine Yapması 2-4 Eylül 2013

Başvuruların İlçe Komisyonları tarafından değerlendirilmesi 5-6 Eylül 2013

Başvuruların İlçe MEM’den İl MEM’e gönderilmesi 9 Eylül 2013

Başvuruların İl Komisyonları tarafından değerlendirilmesi 10-11-12 Eylül 2013

Başvuruların Valilik Onayına Sunulması 13 Eylül 2013

Görevlendirilme Tarihleri* 16 Eylül 2013 – 24 Ocak 2014

* Görevlendirme başlama tarihi Valilik onayına bağlı olarak değişebilir.

Geri