İzmir 2020 il dışı isteyenler

Kodla Büyü

bilisim43

Aktif Üye
Hayırlı günler arkadaşlar. Bu sene İl dışı İzmir düşünen var mı? Varsa nereye yazmayı planlıyorsunuz puanlar nelerdir? Benim puan 144

Bende düşünüyorum hocam 146 puanım var. Konak gelmez bu puana geriye sadece kiraz kalıyor, kafamda deli sorular kiraz küçük bir yer vede merkeze çok uzak ek ders sıkıntısı olur sosyal imkanlarda kısıtlı iyi düşünmek lazıM büyük ihtimalle yazmayada bilirim şuan istanbuldayım Okulumdan da memnunum yazarsam ailemin yakınında olmak için yazarım ama şimdilik kesin bir şey yok bir ihtimal eş durumunu da bekleyebilirim ama eş durumunda da pek bir yer açılacağını düşünmüyorum

Konaktaki okulun nerede olduğu biliyorsunuzdur herhalde. Kör gözüne tayin istemeyin sakın arkadaşlar...

Ben gemileri yaktım İzmir olsun yeter derseniz başka tabi...
Hocam bu Konak merkezi bir yer değil mi?

Siz İzmir de misiniz?

Okul kötü gibi ama Konak ın nasıl bir mahallesi bilgim yok

Hocam bu Konak merkezi bir yer değil mi?

Siz İzmir de misiniz?

Okul kötü gibi ama Konak ın nasıl bir mahallesi bilgim yok

Ben İzmirdeyim ve İzmirliyim :) Okul söylenildiği gibi Gültepe'de. Yani Konak her ne kadar merkez ilçe olsa da çok büyük bir ilçe olduğu için her büyükşehirde olduğu gibi böyle ilçelerin zor bölgeleri olabiliyor. Dolayısıyla karar verirken çok iyi düşünün derim. Okul ve idarecileri hakkında bilgim yok tamamen bölge olarak konuşuyorum.

okulu aradım, arayanların çok fazla olduğu söylendi. okula bakmaya gelen, arayıp soran vs puanları 300ün üzerindeymiş. bilgilerinize :)

okulu aradım, arayanların çok fazla olduğu söylendi. okula bakmaya gelen, arayıp soran vs puanları 300ün üzerindeymiş. bilgilerinize :)

Tayin dönemlerinde her zaman olur böyle diyaloglar. Çok arayan var, çok gelen var, puanları şöyle yüksek böyle yüksek. Bu okuldan bağımsız genel olarak konuşuyorum. Kafanızda bir okul varsa ve imkanınız varsa gidin görün; kimsenin söyledikleri direkt olarak kabul ederek hareket etmeyin.

Ankara yazacaktım hiç açık yok. Konaktaki okulu düşünüyorum ben de. Son gün netleşirim sanırım.

241 Puan. Konaktaki okul cezbedici, ancak bu sene tercih yapmayı düşünmüyorum. 2 sene sonra hala merkezde açık varsa kesin yazarım.

Son düzenleme:
185puan ile sırayla Konak ve Kiraz'dakileri düşünüyorum. Kiraz'dakilerde görünen o ki her birinden ancak 6-8’er saat ders çıkar. ihtimal derslerde 1-2güne toplanır gibi.

Dersleri toplama olayı idareyle alakalı ama küçük yerlerde genelde sıkıntı oluyor böyle durumlar hocam en kötü ihtimali düşünmekte fayda var başıma geldiği için biliyorum

Ders toparlama olayına kesin gözüyle bakmayın. Hatta %51 olmaz gibi bakın, benden de uyarması. Tersi olursa zaten bal kaymak...

Arkadaşlar ben de yazmıştım. Son 1 saatte sildim İzmiri. 244 puan var. Okul telefonu acımadı, mahalle muhtarı ile konuştum. Okul öyle tepecik teki gibi sıkıntılı değil. Antalya istediğim için vazgeçtim. 280 puan üstüne gider. Çıkan arkadaşa hayırlı olsun. Kazasız belasız eğitimli öğretimli günler yaşar inş.

190 puanla ben de tek tercih yaptim konaktaki okulu yazdim. Ama forumlarda yuksek puanla yazanlarin oldugunu gordum, hayirlisi :D

Son düzenleme:
Geri