İzin dönüşü yaşadıklarım....

Kodla Büyü

gakdere

Site Gezgini
Mart ayında doğum iznine ayrıldım.Her şeyi sağlam bir şekilde bıraktım.Lab sağlam kurulu 18 tane pcnin hepsi formatlı programlar kurulu dyned çalışıyor.Eylül de başladım.Keşke başlamaz olsaydım.Labım çökmüş, daha dorusu yağmalanmış. müdürüm 4 pcyi alıp sınıflara koymuş, en kötüsü de öğretmen bilgisayarını parçalayıp başka okulun bilgisayarcısına vermiş.RAMim yok, Ethernet kartım yok.Alan arkadaşa da yuh dedim ben olsam aynı durumda utanırım .zümrem anadolu lisesinde formatör ama sağ olsun sürekli bizim okulda.Misafirdir tamam hoş geldi sefalar getirdi de. labıma girip öğretmen pcsini dağıtmak da ne oluyor.Müdürle konuştum, hocam ne yaptınız sınıfı talan etmişsiniz dedim. oda benim haklı olduğumu falan söyledi susturmak için.ama içim içimi yiyor. o akadaşa yazıklar olsun diyorum insan başkasının labından çalışan parçaları alır mı???müdürün haberi de olsa labın birincil sorumluları bizler değilmiyiz.benim haberim olmadan zümre zümreye bunu yapar mı???

o arkadaş da hırsız gibi girip almamış ki hocam. sizin müdürünüz izin vermiştir. müdürünüz izin verdikten sonra o öğretmen de vardır bi bildiği, belki yeni bilgisayarlar gelecektir diye düşünmüş de olabilir ve almıştır parçaları.

ayrıca labtaki bilgisayarlar üzerinize zimmetli miydi?

müdür al dese de bir bilgisayar öğretmenin özellikle de çalışan öğretmen bilgisayarının parçalarını almasına bir anlam veremedim üzücü gakdere hocam

gemisini kurtaran kaptan. sınıflarda bilgisayarı kullananlar memnun bilgisayardan parçaları alanlar memnun ve her zamanki gibi bilgisayar öğretmeni mutsuz

nasıl alıyorlar anlamıyorum.müdür nasıl izin veriyor onu hiç anlamıyorum.BT sınıfımda normalde kütüphanede, memurda olması gereken bT sınıfı ile gelen fazlalık 3 pc bile bende.ben vermiyorum:) (tabi onlara başka bilgisayar sağladım.)

Diğer öğretmenden önce müdürünüze kızdım.O yada başkası.müdür izin verse hepsi talan etmeye hazır zaten.balık baştan kokuyor malesef.Şimdi sıra sizde tutanaklarınızı tutun.

grandmasterb' Alıntı:
nasıl alıyorlar anlamıyorum.müdür nasıl izin veriyor onu hiç anlamıyorum.BT sınıfımda normalde kütüphanede, memurda olması gereken bT sınıfı ile gelen fazlalık 3 pc bile bende.ben vermiyorum:) (tabi onlara başka bilgisayar sağladım.)

Diğer öğretmenden önce müdürünüze kızdım.O yada başkası.müdür izin verse hepsi talan etmeye hazır zaten.balık baştan kokuyor malesef.Şimdi sıra sizde tutanaklarınızı tutun.

Kesinlikle hocam sende önlemini al eğer o bilgisayarlar hala senin üzerine zimmetliyse yaz bir dilekçe "üzerime zimmetli olan bilgisayarlar başka bir okula verildiğinden dolay üzerimden zimmetin düşülmesini istiyorum" diye. Hatta zimmet numaralarını öğrenip dilekçene eklersen çok iyi olur....

Benimde lab'dan bir ara projeksiyonuma göz dikmişlerdi, olmaz kesinlikle burdan çıkartamazsınız dedim böyle kapandı olay..

bi müdür, şu bilgisayarlar işimize yaramıyor, lazım olan parçaları alabilirsin dese, niye almayayım...?

Yazık gerçekten... :-1: Zaten genel anlamda BT öğretmenleride sahip çıkmazsa okulda bts'ye idare dahil kimse sahip çıkmıyor.Bir fırsat versen (hizmetli dahil) herkes odasına bilgisayar istiyor.Sanki batan geminin malları. :eek: eylülde geldim benimde 4-5 bilgisayarın power ı yanmış. :( Eşyalar sağda solda ... Ancak düzenleyebildim . Bilgisayarlar maalesef duruyor . Power için okulun parası yok ... Beklemedeyiz . :sleep:

eksik ve bozuk parçalar için mutlaka tutanak tutun, müdüre de imzalatın

tutanak tut ve müdürün eline ver.Bu sınıf eğitim öğretime hazrılanacak müdür bey de ve çık git.

almak da ne demek.kendi labına yapılsa ne hiissederdi sonucta lablar bizim yaşam alanımız okuldaki. yazıklar olsun o öğretmene.
durduk yerde hiçbi müüdür hey bilgisayar öğretmeni al sen bu parçaları işini gör demez vardır onda bi iş. en azından karsısındakinden bi talep gelmiştir.
böyle zavallı zümrelere sahip olunca acıyorum ya bizim birbirimize saygımız yok bi de idaeden mi saygı beklioruz...

glimmer' Alıntı:
almak da ne demek.kendi labına yapılsa ne hiissederdi sonucta lablar bizim yaşam alanımız okuldaki. yazıklar olsun o öğretmene.
durduk yerde hiçbi müüdür hey bilgisayar öğretmeni al sen bu parçaları işini gör demez vardır onda bi iş. en azından karsısındakinden bi talep gelmiştir.
böyle zavallı zümrelere sahip olunca acıyorum ya bizim birbirimize saygımız yok bi de idaeden mi saygı beklioruz...

:alkis: :alkis:

Geri