iyi bir antivirüs programı arıyorum

Kodla Büyü
AVG Anti-Virüs Free Edition benim için bir yaşam tarzı... 8) Birde yanında USB security olunca tadına doyum olmuyor.

avira antivirusu iyi diyorlar ama hiç kullanmadım.
kendi bilgisayarımda eset nod32 internet security 4.0 ve usb disk security kullanıyorum ve memnunum.

kaysbersky kullanıyorum ama sürekli lisans uyarısı veriyor işletim sistemim wista bir yerde lisans uyarısının kalkması için regditte ayaralrından bahsediyordu siliyorum siliyorum o dosyaları gene aynı lisans uyarını vermeye devam ediyor

bence kaspersky 8 süper . 30 günde bir resetliyorum.sorunusuz çalışıyor. Hemen hemen bütün virüsleri buluyor... tavsiye ederim...

asla tam bir cevabı olmayacak sorulardan biridir bu :)

ben yıllardır avira kullanıyorum ve memnunum. şu sıralar norton 2010 için çok çok iyi diyorlar ama daha denemedim. ve bence kullanıcı bilgili olduktan sonra hepsi aynı benim gözümde. bilgisayarı kasanlar oluyor onlar hariç :)

Eğer antivirüsün varlığını sürekli hissetmek istersen kullandıklarım arasında en iyisi kaspersky internet security 2009-2010dur. Ancak 2010'un 736 sürümünü (windows 7 için çıkan) kullanmanızı tavsiye ederim. Lisans uyarısı çıkmıyor. Trial resetle sınırsız yasal kullanırsınız. Nod32 de çok kullanılan ve memnun olunanlardan biridir.

asla bir sonuç üzerinde uzlaşılamayan bir konudur bu.
her ne hikmetse hemen her kullanıcı kendi kullandığı ve faydasını gördüğü yazılımlardan bahsedecektir.

bende kullandığım ve bilgisayarım için üst düzey güvenlik sağladığımı düşündüğüm yazılımları söylemek istedim.

KasperSky Internet Security 2010 + SpyWare Doctor ... + USB Disk Security

KasperSky I.E.'nin yanına ek olarak Spyware doctor programını şiddetle öneririm. Bu ikisi olduktan sonra USB Disk Security programına ihtiyaç duyacağınızı da sanmıyorum.

Geri