İtiraf Sayfaları

Kodla Büyü

btrci

Aktif Üye
Arkadaşlar bu sosyal medyada okul adına açılan itiraf sayfalarına nasıl çözüm bulabiliriz?

biz bulamadık hatta bir öğretmen arkadaşın resmini photoshop yapıp attılar bir sürü tantana oldu

Kızdığınızı gördükçe daha çok yaparlar görmezden gelin geçin. Bir de nasıl bir yaptırım olacak ki çocuklar ben yazmadım benim adımı kullanmışlar falan dese işin içinden çıkılmaz sinir olduğunuz ile kalırsınız.

Aynen hocam bizde de oluyor ama gözlerini korkutmaktan başka bir şey yapamıyoruz. O da kısa sürüyor

Kızdığınızı gördükçe daha çok yaparlar görmezden gelin geçin. Bir de nasıl bir yaptırım olacak ki çocuklar ben yazmadım benim adımı kullanmışlar falan dese işin içinden çıkılmaz sinir olduğunuz ile kalırsınız.
nereye kadar görmezden gelinecek? emniyet siber suçları şikayet edin ve takibini yapın. hiçbir şey yapamıyorsanız bir efsane oluşturun, geçmiş yıllarda bir öğrenci vardı, böyle böyle yapıyordu sosyal medyada, polis öğrenci yeni bir paylaşım yaparken okulda/evde/internet cafede/bodrumda/kömürlükte/çatıda artık yeri siz beğenin baskın yaptı öğrenciyi göz altına aldı, suç aletine el koydu vs. Artık gerisi sizin hayal gücünüze ve bu hayal gücünün gerçekliğine kalmış. He, olmayan şeyler değil bu arada.

Kimin yaptığının bulunamayacağını, bulunsa da kendilerine birşey olmayacağını bildikleri için kendiliğinden sönmesini bekleyceksiniz hocam. En fazla öğretmenler organize olup hesabı şikayet edebilirler.

Geri