İSYAN EDİYORUM ŞU SINAVA!!-SABIRLA OKUYUN LÜTFEN!!

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
ebfo45' Alıntı:
Bu konu forumda çok tartışıldı ben de bir iki cümle söyleyeyim bir ağabeyiniz olarak :) Genelde cevap yazan arkadaşlar genç arkadaşlar. Kanun ve yönetmeliklerden dolayısıyla pek haberleri yok. Bir de şunu ekleyeyim teksertuf gibi Cadcam67 gibi daha nikini bilemediğim bir çok eğitekte çalışan veya eğitekle direkt bağlantısı olan(şimdi eğitek nme diye sormayn) arkadaşlar bu forumu takip ediyorlar ve durumdan haberdarlar. Diğer bir konu diplomayla bilgisayarcı olunmaz. Ehliyet aldığınızda arabayı siz mi kullanıoyorsunuz, ehliyet mi? Ayrıca bu ülkenin gençlerine yazdığı kitapçıklarla asp php öğreten Hakkı ÖCAL gazetecidir. Jerry Pournel bilim kurgu roman yazarıdır. Volkan ERSOY inşaat mühendisidir. Cüneyd ER( Bir zamanlar BYTE) Hukuk öğrencisiydi . Cemal TANER Elektrik öğretmenidir. ( Bu cemal taneri kimdi yazdı buraya yaaa :) ) Tümur SIRT maden mühendisidir.Serdar KUZULOĞLU gazetecidir. Şimdi kim bunlar demeyim naniik derim sonra :) Artı bu isimleri çoğaltmak mümkün . Bir diğer konu formatörlük eğitici formatörlük ve bilgisayar öğretmenlerinin konumu çok farklıdır.Son söz: Madem çok iyisiniz girin sınava geçin milleti. 2006 sınavına girmeye cesaret edemeyen bilgisayarcıların ağlamasını çekiyoruz bir senedir bu forumda 2 sene de sizin mızıklamanızı çekmeyelim !!!
Son Not: Formatör okulun bilgisayar kadronu doldurmaz yani atamaya engel değildir bilmeden sallamayın!!!
kusuru bakmayın sayın hocam ama bende böte mezunuyum.90 puanla bir köye atandım.okuldaki formatör yüzünden bırakın ek dersi maaşımı bile dolduramıyorum.bu yüzden 4 tane okula gitmek zorunda kalıyorum.hatta çoğu okul formatörünü derse katıp açığını öyle kapatıyor.şimdş soruyorum size bir sınıf öğretmeninin bilg.dersine girip tek okulda full ücret alıp oturmasımı hak,yoksa benim maaşımı doldurmak için okul okul gezmemmi? biraz vicdanınz sızlasın lütfen. Allah büyüktür.sizinde bu sefanız uzun sürmeyecektir eminim.

teksertuf' Alıntı:
Arakadaşlar bende Teknik Eğitimliyim ve Bilgisayar öğretmeniyim.Böte li arkadaşlar siz yokken bu ülkede Teknik Eğitim mezunları vardı.Bu yüzden bizde sizemi savaş açalım.

Eğitici olduğun her halinden belli, çünkü bu söylediğinin tartışılan konuyla yakından uzaktan hiçbir ilgisi yok. Bu sitenin 2 admini TEF ben ise böte mezunuyum, burdan hesap et gerisini. Hacker kardeşin yazdıklarını okumadın sanırım. Sadece Böte mezunu arkadaşların meselesi değil bu, bu mesele atama branşı bilgisayar olan tüm öğretmenlerindir.

Burada tartışmakla çok fazla yol alamayacağız. Bu tartışmayı Milli eğitimin yetkili kurumlarına taşımamız gerekiyor. Daha önce bunu yaptık ve başarılı olduk. Sitemiz üyelerinden yüzlerce mail ilgili bölümlere atıldı.. Sitemiz dışındada duyarlı birçok bilgisayar öğretmeni farklı platformlarda haklarını aradılar ve sonucu olarak okul formatörlüğünde öncelik biz bilgisayar öğretmenlerine verildi.

Diğer branş formatör öğretmenlere sözüm yok, sistemi yapanlara kabahat buluyorum.

Son sözüm
Eğer biryerlerde bu konuya aldırış etmeyen bilgisayar öğretmenleri varsa sesleniyorum. Lütfen bu konuya duyarsız olmayın, hakkınızı arayın. Bu iş sabır işi, zamanla herşey düzelecektir.

Konuyu fazla uzatmayacağım. Bu konuları defalarca tartıştık, forumda yüzlerce mesaj atıldı bu konu üzerine. Konu uzadıkça rencide edici sözler sarfedilmeye başlandığından konunun daha kırıcı ve üzücü bir hal almaması için izninizle kilitliyorum.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri