İstemeyen Kalmasın

Kodla Büyü

emre741

Site Gezgini
Bugünlerde üzerinde bir isteksizlik vardır gidiyor sanırım işler yoğun değil :mrgreen: Bu sebepten buraya yazmanın mantıklı olduğunu düşündüm her ne kadar ki arkadaşlarım böyle düşünmüyor.İhtacınız olan bir web sitesini benimle iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsin.Bu bir şirket,kişisel site vs. olabilir.Okul,köy,dernek vb. site işlerine girmiyorum her ne kadar farklı metodlarla yapılıyorsada sonuçta çok teferruat istiyor.İhtiyacınız olan bir site varsa yardım talep edebilirsiniz.3 Hafta boştayım hala ne duruyosunuz Hadi!! :wink:

Not: İlk 10 kişinin talepleri bu mesaj için geçerlidir. :idea:

İlçe için güzel bir portal :) (Tasarım mı yazılım mı, hazır cms sistem kurulumu mu ne yapacaksınız keşke bahsetseydiniz; şansımı deniyorum, umarım css hali çıkarılmış tasarımdır)

s_kajmeran' Alıntı:
İlçe için güzel bir portal :) (Tasarım mı yazılım mı, hazır cms sistem kurulumu mu ne yapacaksınız keşke bahsetseydiniz; şansımı deniyorum, umarım css hali çıkarılmış tasarımdır)

Yukarıda belirttiğim üzere portal işini almıyorum :(

Bizim bir ilçenin müftülük sitesini yapabilir misin kardeşim. Hem öbür taraf için de bişeyler yapmış olursun :D :mrgreen: :) :++:

Görsel Sanatlar üzerine kişisel bir site istiyorum, tabii mümkünse.(teşekkürler...)

kişisel site şöyle ki; kişinin fotoğraflarını, videolarını, yazılarını yayınladığı, göze çok hoş görünen kullanışlı bir site istiyorum. zorunda mıyım? dersen tabiki değilsin. :lol:

Hocam bende Ziraat mühendisi bir tanıdığım için yönetim panelli bir site (ticari) isteyebilirmiyim...Teşekkürler...

emre741 hocam bende kişisel bir site kodlamadan ziyade tasarım olsa daha iyi olur. teşekürler

hocam banada Avrupa birliği projesi için bir site (duyurular, haberler, etkinlikler, proje üyesi ülkelere ait içerik)
ellerin dert görmesin, teşekkürler peşin :alkis:

hocam oturduğum site için bit web site istiyorum rica ettiler. yardımcı olursan sevinirim.

fluent' Alıntı:
Bizim bir ilçenin müftülük sitesini yapabilir misin kardeşim. Hem öbür taraf için de bişeyler yapmış olursun :D :mrgreen: :) :++:

Ne yazıkki yardımcı olamayacağım müftülük sitesi portal veya okul işine giriyor hazır kodlarla yapabilirsin.Tasarım içinde eğer çok acilse yardımcı olabilirim.

bbayer' Alıntı:
Görsel Sanatlar üzerine kişisel bir site istiyorum, tabii mümkünse.(teşekkürler...)

Hocam iletişime geçerseniz benle siteniz yapılmaya başlanacaktır.İçerik hakkında biraz bilgi vermeniz gerekecektir.

crescent' Alıntı:
kişisel site şöyle ki; kişinin fotoğraflarını, videolarını, yazılarını yayınladığı, göze çok hoş görünen kullanışlı bir site istiyorum. zorunda mıyım? dersen tabiki değilsin. :lol:

Yapılabilir hocam ama bunu wordpress veya joomla ile yaparsanız sizin açınızdan çok daha iyi olacağı kanaatindeyim.İlla isterim diyosanız :mrgreen: pm atabilirsiniz

YAZEN' Alıntı:
Hocam bende Ziraat mühendisi bir tanıdığım için yönetim panelli bir site (ticari) isteyebilirmiyim...Teşekkürler...

Ticari olarak ne yazıkki yardımcı olamayacağım ama şirket web site istersen pm atabilirsin

yuca' Alıntı:
emre741 hocam bende kişisel bir site kodlamadan ziyade tasarım olsa daha iyi olur. teşekürler

Hocam işinize başlanacaktır.Gerekli içerik bilgileri için bana pm atarsan başlayabilirim

blackeagle23' Alıntı:
hocam banada Avrupa birliği projesi için bir site (duyurular, haberler, etkinlikler, proje üyesi ülkelere ait içerik)
ellerin dert görmesin, teşekkürler peşin :alkis:
her_dem' Alıntı:
bende avrupa birliği projesiyle ilgili isteyebilirim.

Hocamalarım bahsettiğim üzere bunları joomla ile yaparsanız veya fatih hocamın yaptığım template üzerinde oynarak biraz tasarım yaparak halledebilirsiniz.Ben girişmiyorum bu işe yukarda bahsettim üzere

10 siteyi 2-3 haftada yapıyorsanız helal olsun size hocam.
Valla süpersiniz. :+1:

emre741' Alıntı:
fluent' Alıntı:
Bizim bir ilçenin müftülük sitesini yapabilir misin kardeşim. Hem öbür taraf için de bişeyler yapmış olursun :) :++:

Ne yazıkki yardımcı olamayacağım müftülük sitesi portal veya okul işine giriyor hazır kodlarla yapabilirsin.Tasarım içinde eğer çok acilse yardımcı olabilirim.

Tasarım için yardımcı olun ben kodlamasını yapayım, sevabı ikiye bölelim madem hocam :D

Geri