İşte Bir Memleketi Bu Düşünce batırır

Kodla Büyü

cesur yürek99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İşte Bir Memleketi Bu Düşünce batırır

Ekli dosyalar

• 18.jpg
    18.jpg
    31.8 KB · Görüntüleme: 981
easytr' Alıntı:
ne kadar yanlı bir karikatür. delik olmayan tarafta oturanları ne hikmetse sakallı çizlmişler. çizenin beynindeki solucanlar gayet net. halbuki objektif olsa kendisi için daha iyi. hep aşağılama mantığıyla hareket edenlerin sonu daima hüsran olacak.ama basmıyor işte. işin ilginç yanıtı bunu paylaşanın profil fotoğrafıda basayevin sakallı görüntüsü. :puhaha:

sen rahat ol yukardakiler kominist. :puhaha:
sen lafa bak senin umrundamı bu ülke olandan bitenden.

ben dinimi, vatanımı üç kuruşa satmam tıpkı şamil basayevde olduğu gibi.

ben şerefimi onurumu satmam osloda olduğu gibi

senin kapasiten alırmı onuda bilmem. kafanı kuma göm uyumuya devam et yazını kışını o kumda geçir

bu hükümetin dine vurduğu darbeyi geçmiş hiç bir hükümet vurmamıştır. hala başörtüsü yok, ama zina serbest oldu, kilisler açıldı tamir edildi, ruhabn okulları açıldı, domuz eti kasaplık et oldu. sonrada sakallıyım diye geçin vay anasını

din dersi geldi araya kürtçe derside sokuldu. siz bu ülke bölünse kalkar bir de alkışlarsınız. yukardakiler niye sakallı olunca ne oluyor sen her saklallıya dede mi diyorsun. kuranı kerim dersinin konulması ilk teklif eden MHP dir. meclis kayıtlarını araştırabilrsiniz. siz dini siyasete alet eder sonrada ülkeyi satarsınız. her gün 10 şehit gelse umrundamı? nasıl olsa delik senin tarafta değil.

bu gün hükümet kur an dersini getirdi ama bayrak şiirini çıkardı neden? bir şirden dolayı hapis yatan başbakan aceba bayrak şiirinden neden rahatsız oldu. yerel yönetim yasası çıkıp ülke bölünmeye doğru gitse umrunda mı?

binlerce sakallı adam faiz yiyor kumar oynuyor zina yapıyor her nane var

easytr' Alıntı:
ne kadar yanlı bir karikatür. delik olmayan tarafta oturanları ne hikmetse sakallı çizmişler. çizenin beynindeki solucanlar gayet net. halbuki objektif olsa kendisi için daha iyi. hep aşağılama mantığıyla hareket edenlerin sonu daima hüsran olacak.ama basmıyor işte. işin ilginç yanı bunu paylaşanın profil fotoğrafıda basayevin sakallı görüntüsü. :puhaha:

Arkadaşım herkes senin kadar düşünceliolamıyor, üstelik dengelide olamıyor. başörtüsünü çözemeyen hükümet diyor (haksız değil kesinlikle) ama koalisyon döneminde kamu dairelerine evcil hayvanlar ve başörtülüler giremez diyen müsteşarı atayan ve koruyan bahçeliyi görmezden geliyor. zinayı serbest bırakan hükümet diyor, zinanın cumhuriyetin kuruluşundan beri serbest olduğunu bilmiyor. (hükümetin yaptığı genel evlerinden vergi almasıdır serbest bırakması değil ama bunuda savunuyor değilim). basayev gibi olurum vatanı satmam diyor ama amerikayla anlaşıp apoyu getirip idamı kaldırarak beslenmesine sebep olan kendi zihniyetindeki insanların yaptığına hainlik demiyor üstüne üstlük danışıklı dövüş yapmalarına oslunun alasını yapmalarına rağmen terör sıfıra inmişti diye çocuğun bile inanmayacağı bir kılıfa sığınıyor. Kısacası herkes senin gibi olamıyor :)

Küçük bir nükte ile konuyu dahada alevlendireyim Şahıs isim olarak belirtmiyeyem şuan vekil mhp'den. Bunu Azerbaycanda iki kişi meyhanede demlenirkn görür. Biri diğerine sorar hani bunlar Nizam-ı Alemci idi bu burda demleniyor diğeri nükteli bir cevap verir, Bunların Nizamcıları ayrıldı başka parti kurdu geriye Alemciler kaldı. Dikkat yaşanmış bir olay uydurma değildir.

Biliyorum hocam zaten hiç ciddiye almadan sadece gülerek okuyorum yazılarını hiç polemiğe almadım bu zamana kadar yine almam. çünkü savunduğu ideolojiyle, düşünceleri zıt teşkil ediyor, dengeyi kuramıyor sadece çamur at izi kalsın diyor, dönüpte geçmişe bakmıyor :D

honor' Alıntı:
Küçük bir nükte ile konuyu dahada alevlendireyim Şahıs isim olarak belirtmiyeyem şuan vekil mhp'den. Bunu Azerbaycanda iki kişi meyhanede demlenirkn görür. Biri diğerine sorar hani bunlar Nizam-ı Alemci idi bu burda demleniyor diğeri nükteli bir cevap verir, Bunların Nizamcıları ayrıldı başka parti kurdu geriye Alemciler kaldı. Dikkat yaşanmış bir olay uydurma değildir.

Süpermiş ama genellemeyelim yinede, içlerinde çok iyi insanlarda var. polemiğede girmeyelim bırakalım arkadaşı kendi haline :)

önce bende bir nükte ile başlayım akp millet vekili iken sekreteri iley zina yaparken yakalan konya millet vekili halil ürün mkyk üyeliğinden ve yerel yönetimlerden sorumlu iken neden akp den uzaklaştırılmıştır. halil ürünün zina yaptığıının karakol kayıtlarında var bunun üzerine karısıda boşanmıştır.

zinayı suç olmaktan çıkaran akp dir, domuz etini kasaplık et olarak satılmasını sağlayanda akp hükümetidir. ruhban okullarının açılması kiliselerin açılmasıda akp dönemindedir. kilisede havrada karne dağıtanlarda bunlarda gördük,

apoyu başbakan astıda elinde mi alıdık buyurn asın, idamı getirin bir gece kendilerine zam yapan hükümet idamı neden getirmiyor.

o dönem idamı kaldrırılması için el kaldıranlar şimdiki akp liler eskinin saddet partililerdir. mhp den oy kullanan olmadı. bülent arınca sormak laızm elini kaldırdın mı diye

cesur yürek99' Alıntı:
önce bende bir nükte ile başlayım akp millet vekili iken sekreteri iley zina yaparken yakalan konya millet vekili halil ürün mkyk üyeliğinden ve yerel yönetimlerden sorumlu iken neden akp den uzaklaştırılmıştır. halil ürünün zina yaptığıının karakol kayıtlarında var bunun üzerine karısıda boşanmıştır.

Halil Ürünü tanırım mükemmel bir insandır. bir komploya kurban gitmiştir senin dediğin gibi zina yaparken filan yakalanma olayı yoktur. kendi kasetlerinize bile inanmazken, bir iftiraya inanman senin değerini gösterir. Eşi Halil Ürünü dövdüğü için boşamıştır, Partide kalması partiye zarar vereceğini düşündüğü için tayyip erdoğan listeden çıkarmıştır.( konyalıyım ve kendisini tanırım ama akp li değilim, cemaatçide değilim sen şimdi hemen çamuru atarsın :) )

İşte bakın arkadaşlar çamur at izi kalsın mantıklı demedimmi. nasıl haklı çıkardı beni. bırakalım da kendi kendine anlatsın yine hikayelerini haydi eyvallah :)

honor' Alıntı:

senin gibi vatan satanlarla olmaktansa nizamcı da oluruz, nizamsızda. biz akp li millet vekillerin nerelerde alem yaptıklarını bilsem dudakların uçuklar. buda bir gerçek. bu ülke içki içeni unutrda vatan satanı unutmaz.

easytr' Alıntı:
:alkis: :alkis: hocam tebrikler. ama emin ol birazdan yazacağı savunmayla ciddi ciddi kahkaha atacaksın. çok dayanaksız sallıyor :puhaha:

Hocam dediğin gibi ciddi ciddi yine kahkahayla güldürdü beni, komedi filmi ama bugün bukadar eğlence yeter :puhaha:

format_01' Alıntı:
cesur yürek99' Alıntı:

Halil Ürünü tanırım mükemmel bir insandır. bir komploya kurban gitmiştir senin dediğin gibi zina yaparken filan yakalanma olayı yoktur. kendi kasetlerinize bile inanmazken, bir iftiraya inanman senin değerini gösterir. Eşi Halil Ürünü dövdüğü için boşamıştır, Partide kalması partiye zarar vereceğini düşündüğü için tayyip erdoğan listeden çıkarmıştır.( konyalıyım ve kendisini tanırım ama akp li değilim, cemaatçide değilim sen şimdi hemen çamuru atarsın :) )

İşte bakın arkadaşlar çamur at izi kalsın mantıklı demedimmi. nasıl haklı çıkardı beni. bırakalım da kendi kendine anlatsın yine hikayelerini haydi eyvallah :)
evet eşi halil üründen dayak yemiştir ve eşi dayak yediği gün karaola sığınmıştır. karaolda kadının analattıkları ortada sekreteri ile ilişkisi olduğu için tartıştıklarını ve dayak yediğini anlatmıştır. lan bunu konyda bilmeyen mi var. bide konyalıyım diyor. kondaylı ayşe türkmen oğlu akp millet vekili apo nun avukatlığını yapmak için müracatta bulunmamış mı?

2002 de şehit sayısı 50 idi şimdi soru? eylül ayı bitmedi ama olsun eylül ayında ne kadar şehit verdik.
o kadar çok ki hangi brini sayacaksınız. haburu bu ülkeye yaşatan, osloda memleketi pazarlayan, abd den başıan çuval geçirilen, suriyede düşen uçağın bile akibeti belli olmayan bir hükümetin onuru olur mu?
muhsin yazcıoğlunun bile davasının peşine düşemediler faili maçhullar yok mu? işte var. suçluların hepsi salıverildi neden?

hehe ülkeyi sattılar bir tek konyanın çumrası kaldı onuda yarın satacaklarmış hemde ayşe türkmenoğlunun avukatlını yaptığı apoya . O ne ya önümden geçen ipi bahçelimi attı yoksa arkadaşta bahçeliye özenip ipmi salladı :puhaha:

Aynen hocam dedim ya kendi kendine debelensin burada, harcanan vakte acırım

easytr' Alıntı:
cesur yürek99' Alıntı:
honor' Alıntı:

senin gibi vatan satanlarla olmaktansa nizamcı da oluruz, nizamsızda. biz akp li millet vekillerin nerelerde alem yaptıklarını bilsem dudakların uçuklar. buda bir gerçek. bu ülke içki içeni unutrda vatan satanı unutmaz.

bide şu şunu bileseniz dudağınız uçuklar, ağzınız açık kalır gibi abartılı içi bomboş cümleleri yok mu? görende sanar bu eleman istihbarattan diye. zaten söylese bile sallayacak işte. kendini nimetten sanıyor beyler, cevap yazmıyorum ben daha. bir arkadaşın dediği gibi tüm türkiyenin izlediği videolara komplo deyip olmayan videoyla kişileri karalayan karaktersizdir benim gözümde. boşa vakit harcamaya gerekte yok.

sen okadar laftan sonra gelipte benim yazıma salyalarını akıtarak saldırıya geçmen bile nasıl bir kişilikte olduğunu gösteriyor sana kaç defa söyledim benden uzak durdiye ama anlayışın zayıf. yada öyle yaratılmışsın. onu bilemem belkide süpriz yumurtadan çıkmışındır.

şehide kelle, apo ya sayın diyenleri alkışlarsınız osloda ingilizlerin garatörlüğü altında ülkeyi pazarlıyanlara lafınız olmaz.

kalkıp milliyetçileri eleştirmeniz yok mu? siz türküm demeye bile korkuyorsunuz

format_01' Alıntı:
hehe ülkeyi sattılar bir tek konyanın çumrası kaldı onuda yarın satacaklarmış hemde ayşe türkmenoğlunun avukatlını yaptığı apoya . O ne ya önümden geçen ipi bahçelimi attı yoksa arkadaşta bahçeliye özenip ipmi salladı :puhaha:

Aynen hocam dedim ya kendi kendine debelensin burada, harcanan vakte acırım

ben mhp li değilim hiçte oy vermedim ancak önce kendi çapına bakacaksın. bahçeli kötüydü kimse oy vermedi asamadı. buyur tayyip assın. onu g.. tü yetmiyorsa niye konuşuyorsunuz. şimdi idam yasasını niye çıkarmıyorlar. siz aponun ayağına gidip pazaarlık yapan adamlarsınız. kalkmışın neyi eleştiriyorsunuz.

ya siz neyin kavgasını ediyosunuz.. mhp chp akp tkp nedir bunlar.. Bırakın yaa.. Millet aç.. Borç ödemekten imanı gevremiş.. siz siyaset yapın daha.. İlk sayfadaki resimde sakallı sakalsız ne farkeder.. unutmayın herkes insan ve insanları birbirine kırdırıyolar bunlar..
Hani derler ya "terör amerikanın istediği şey" yada bu ülkeyi amerika yönetiyo" diye.. Yalan hocalar yalan..
Bu ülkeyi bize kırdırıyolar sadece.. Bırakın bu işleri hocalar..
Her gelen yöneticinin iyi tarafları da var kötü tarafları da..
Ama bunlardan başka seçecek kim var??
Unutmayın herkes insan..

Kabalaştıysam affola..

Bir soğan kesiliyor da yaşarıyor gözler,
Bir memleket soyuluyor da aldırmıyor öküzler.

Not= Gerçek öküzleri tenzih ederim......

Resim yanlı çizilmiş bu tutumlar hiç hoş değil, rahat bırakında şu Tayyip Erdoğan'a oy vermeyeyim diyorum ama böyle şeyler beni zorla ak partiye yanaştırıyor. Sakal nerenize batıyor.

hakanotuken' Alıntı:
Resim yanlı çizilmiş bu tutumlar hiç hoş değil, rahat bırakında şu Tayyip Erdoğan'a oy vermeyeyim diyorum ama böyle şeyler beni zorla ak partiye yanaştırıyor. Sakal nerenize batıyor.

Hiç bahane arama akpye oy vermek için yok siz gaza getiriyorsunuz, yok size kızdım akpye vereceğim yine diye, git ver oyunu akpye sonrada sızlanın çokta tın haktır bizlere :mrgreen:

hakanotuken' Alıntı:

ben başörtüsü eylemlerine çok katıldım eşimde başörtüsünden dolayı ünv de den atılmıştır. bize müslümanlık taslayanların aslında neler yaptığı ortada. bu gün başbakan ne yaparsa yapsın ona oy verenin sesi çıkar mı? çıkmaz yeterki delik kısmı kendine gelmesin. bu zihneiyette ki zumre sakallı olsa ne yazar. başbakan öğretmen hakaret ediyor açık açaık eh bizim sakallı öğretmnler alkışlamıyor mu? yada badem bıyıklılar. bize sakal batmadıda gerçekleri söylemek size battı.

bundan sonra akpy ye oy versen ne yazar atı alan üsküdarı geçmiş. ustalık belgesini obamadan almış gerisini ne yapsın

cesur yürek99' Alıntı:
din dersi geldi araya kürtçe derside sokuldu. siz bu ülke bölünse kalkar bir de alkışlarsınız. yukardakiler niye sakallı olunca ne oluyor sen her saklallıya dede mi diyorsun. kuranı kerim dersinin konulması ilk teklif eden MHP dir. meclis kayıtlarını araştırabilrsiniz. siz dini siyasete alet eder sonrada ülkeyi satarsınız. her gün 10 şehit gelse umrundamı? nasıl olsa delik senin tarafta değil.

bu gün hükümet kur an dersini getirdi ama bayrak şiirini çıkardı neden? bir şirden dolayı hapis yatan başbakan aceba bayrak şiirinden neden rahatsız oldu. yerel yönetim yasası çıkıp ülke bölünmeye doğru gitse umrunda mı?

binlerce sakallı adam faiz yiyor kumar oynuyor zina yapıyor her nane var

tayinci42 arkadaşım amacın ne? beni küçük düşürmek mi? bakın orda ne diyor burda ne diyor diye ama yazdıklarım doğru. başkaların açığını arama huyundan vaz geçin

mhp ilk teklifi verdi burası doğru, hükümet kuran dersini getirdi oda doğru,

olayın iç yüzü ise mhp ilk teklifi verdi ama akp kanadı bu teklifi ret etti sonra aynı teklifi kendisi verdi. şaka gibi ama yaşanalar gerçek. eğer mhp nin teklifi kabul edilseydi bu işten kaymağını mhp yemiş olacaktı o kaymağı akp liler yedirir mi? ve bu siyaseti kur an dersi üzerinden yapıyorlar.

yaklaşık bir yıl önce BDP meclise millet vekilleri başörtülü gelmesi için teklif verdi. buna chp ve mhp de olumlu bir şekilde destek verdi. tek karşı çıkan ve teklifi ret eden ise akp oldu. başörtüsü üzerinden siyaset yapanların samimiyetini anlayın

hakanotuken' Alıntı:

Tayyip Erdoğan sakallı mı?

Gelende komunistlerin çoğu da sakallı, radikal solcuların içinde de çok sakallı var ama onlardan alınan olmamış.

Geri