istbilfor da tercihdışı yer istemeyenlere btr yok demiş :s

Kodla Büyü

muamma25

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yani kendi okulu dışına hayır diyenlere görevlendirme çıkmayabilir demiş ve ben bunu yeni gördüm :(
ben formator tercihlerinde evet demiş ve 3 okul seçmiştim. fakat sadece kendi okulum çıkmıstı. o yuzden bu seferde aynı şey olur zaten diye hayır dedim geçtim :(
ne yani ben olamayacakmıyım btr :(((((((((((((((((

Resmi başvuru formunda bu ihtimal belirtilmedi. O yüzden bu ihtimal gerçekleşirse başvuru yeniden alınmak zorunda. Okullara gelen resmi yazıda bu durum belirtilmeliydi. "Fatih projesi okullarına görevlendirme yapılmadan diğer okullara görevlendirme yapılmayacak" ibaresi nasıl ki üstüne basa basa vurgulandı, tercih dışı ibaresi de vurgulanmalıydı.

Bakanlık Yazısında
Öncelikli olarak Fatih Projesi okullarına görevlendirilir diyor.
Yani sadece Fatih Projesi olan okullara BTR olur diye birşey yok.
Fatih Projesi olan okullar dolduktan sonra kalan öğretmenler kendi okulunda BTR olacaktır.
Ama nedense bazı iller Türkçe nin zenginliklerini kullanıp maddeleri değiştirme yetenekleri mevcut.
Görevlendirmeme yapma ihtimali yok. İstediysen öyle ya da böyle BTR olunur.

Hocam benim düşüncem böyle bir durumun bizim lehimize olacağıdır. Eğer görevlendirme olmazsa bu okullarda ki BT öğretmen ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Ve ihtiyacta , MEB in bir düzenleme getirmesine sebep olacaktır. Sene sonu olmadan norm durumuyla ilgili bir düzenleme yapmalarına sebep olabilir olmasa dahi bu işlemleri hızlandırır.

Offf çıkmazsa çıkmasın ölelimde kurtulalım artık bu nedir yaaa. Cidden kabak tadı verdi artık yok şu yok bu yok şöyle yok böyle birileri bizimle hususi mi uğraşıyor nedir dertleri bizimle sıkıldım artık tüm bu saçmalıklardan

ben olmazsa bi ile gidip görüşeyim dilekçe felan verip düzelttireyim ya nerede ki acaba il mebin ordamı bu bizle ilgilenen birim. valiliğin orda var bir de kumkapıda var ama hangisi acaba ya

Geri