istanbul? Şile sarıyer ümraniye...

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocalarım istanbulu bilen veya istanbulda çalışanlardan istanbulun neresi bir öğretmen için uygundur. sakin ve rahat taraflar nerelerdir tavsiyelerininzi bekliyorum

uzaklık sorun değilse şile tam da bahsettiğin türde bir yer. sarıyer de olabilir. ama ümraniye pek sakin, rahat değildir.

şileye güzel diyolarda hocam kira ve ekonomik geçimde önemli yoksa hiç sorun değil uzaklık

İkisi de İstanbul'un göz bebeğidir. Ama Sarıyer bir öğretmen için maddi anlamda pek uygun olmayabilir. Şile'yi tek geçerim.

Sessiz sakin diyorsan ist biraz uzak olan Silivri Şile iyidir ama o kadar uzağa gideceğine kocaeli merkeze veya Çanakkale derim

Arnavutköy basaksehir sizce nasıl meslek liselerini yazmak istiyorum kiralar ne durumda hocalarim

Bir de bilgisi olan varmı esenyurt tokı ali duran mesleki teknik nasil bi okul öğrenci durumu ek ders filan ..

ilçeye göre değil okula göre konuşmak gerek. beykoz dersin denizin dibi yazarsın köy çıkabilir.
o yüzden tercihleri okul okul değerlendirmek gerek. ümraniye dediğiniz ilçe birçok ilin nüfusundan fazla...

ŞİLEDE YAŞAYAN VEYA BİLEN VAR MI EV BULMA İMKANI NASILDIR. AĞVADA KİRALIK DAİRE VAR MIDIR ŞİLEDEN Mİ GİT GEL YAPILIR. SARIYERDE KİRALAR NASILDIR NE SEVİYEDEDİR YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI

pawofeagle' Alıntı:
ŞİLEDE YAŞAYAN VEYA BİLEN VAR MI EV BULMA İMKANI NASILDIR. AĞVADA KİRALIK DAİRE VAR MIDIR ŞİLEDEN Mİ GİT GEL YAPILIR. SARIYERDE KİRALAR NASILDIR NE SEVİYEDEDİR YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI

şile okullar açık olduğu sürece sakin bir yer. ağva ise şileye göre çok çok sakin bir yer. şileden ağvaya yol için ise ilk gün gidersin, ikinci gün ağvada ev arayabilirsin, zira yolu çok virajlı insanı yoran cinsten.

kira olarak muhit, büyüklükte önemli ama 700-800 civarı olabilir, ilçedeki esnafların çoğu emlakçı gibi bir şeydir. şile istanbul arası arabanız varsa rahatsınızdır, aksi taktirde üsküdar'dan kalkan otobüslerle git babam git moduna girersiniz.

furkan35' Alıntı:
Adalar nasil guzel dedilerde ben acikcasi tsunamiden korkuyom. :eek:

Marmarada 8.5 şiddetinde bir deprem dahi olsa tsunami olmaz. Tsunami okyanusta olur. Depremden sonraki dalgaların git gide büyümesi lazımki dalga boyu da büyüyebilsin.

Ben evvelki senelerden birinde şileye iyiden iyiye karar vermiştim. Son anda eşimin vetosu ile vazgeçtim.

halk' Alıntı:
furkan35' Alıntı:
Adalar nasil guzel dedilerde ben acikcasi tsunamiden korkuyom. :eek:

Marmarada 8.5 şiddetinde bir deprem dahi olsa tsunami olmaz. Tsunami okyanusta olur. Depremden sonraki dalgaların git gide büyümesi lazımki dalga boyu da büyüyebilsin.

Ben evvelki senelerden birinde şileye iyiden iyiye karar vermiştim. Son anda eşimin vetosu ile vazgeçtim.
bende lisede dalgalar konusunu hatırlıyorum 8.5 siddet buyuk bir dalga olusturamaz mı?okyanus derin oldugu için mi diyorsunuz?neyse konu dısına cıkmayayım.Birine sordum adalar cok tenha bir yermiş dogru mu?ulaşım sıkıntısı da varmış...istanbul gezilecek yer kalınacak yer degil diye telkin de bulunuyorlar ve cok kalabalık neden acaba?begenilmeyen bir yerin azalması gerekmez mi?bu matematik bizi kandırıyor sanki :mrgreen:

sizce 63 puanla esenyurtr ,küçükçekmece,bahçelievler,kağıthane,şişli veya büyükçekmece den bir meslek lisesi gelir mi hocalarım??

Geri