istanbul / pendik BTR görev yazısı

Kodla Büyü

karekedi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okula hala yazı gelmedi. Pendikte okuluna yazı gelen var mı acaba? İstbilfor da yayınlandı biliyorum ama kurumnetten de gelmiş olması gerekmiyormuydu?

Yok hocam bize de gelmedi ben de her gün bakıyorum ama BTR tekrar başvuru yazısı geldi ama ilki gelmedi.

Bizim Pendik de amma ünlü oldu forumda :) Ama nedense hep eksik yapılan birşeylerle gündemde bir kere de birşeyin düzgün yapıldığı yazılsa burda şaşıcam :? Soğudum valla bu ilçeden iyice..

Müdür yardımcımız 2 gün önce telefonla arayıp tekrar başvuru var, açık kalan liseler için dedi. Başvurmak istermisiniz diye sordu. o gün ayrıca son günü olduğunu söyledi.

Ek görevlendirme yazısı geldi asıl görevlendirme yazısı yok ortada. Hakikaten bravo yani.

Yıllardır Pendik'teyim hiçbirşeyin düzgün yapıldığını görmedim. (Bu durumun pendikten kaynaklandığını düşünmüyorum. Ek görevlendirmeler ile açıklanacaktır kanaatimce.)
Pendik MEM e gidip de işini sinirlenmeden halledeni de görmedim. Gördüğüm en kötü İlçe MEM

x isimli bir sube müdürü vardi saolsun her durumda acalim bir sorusturma derdi ne günlerdi o günler.

Bu sabah aradık, daha böyle bir yazıdan haberleri olmadığını söylediler, ne olacak bizim bu halimiz acaba?

Crespo467' Alıntı:
Bu sabah aradık, daha böyle bir yazıdan haberleri olmadığını söylediler, ne olacak bizim bu halimiz acaba?

Başka bişey için arayın ondan da haberleri yoktur. Dün pendik ilçe memi aradım yeni kurum kodlarıyla e-posta adresinin şifresi için. Beni birine bağladılar o başkasına bağladı o da başkasına sonuçta hocam buraya gelin görüşelim dediler. Ben il milli eğitimi aradım mebbis bölümüne bağladılar hocam biz onların listesini ilçelere gönderdik ordan alacaksınız dediler. Neyse gittim pendik Yenelikçi eğitim bölümüne beni başka yere yönlendirdi. Onun da haberi yok. Sonr aili aradılar il gönderdik dedi. Hocam bizde öyle bişey yok dediler. Sonuç mu sıfır. Pendik ilçeye işiniz düşmesin vesselam.

Teachnologist' Alıntı:
Crespo467' Alıntı:

Başka bişey için arayın ondan da haberleri yoktur. Dün pendik ilçe memi aradım yeni kurum kodlarıyla e-posta adresinin şifresi için. Beni birine bağladılar o başkasına bağladı o da başkasına sonuçta hocam buraya gelin görüşelim dediler. Ben il milli eğitimi aradım mebbis bölümüne bağladılar hocam biz onların listesini ilçelere gönderdik ordan alacaksınız dediler. Neyse gittim pendik Yenelikçi eğitim bölümüne beni başka yere yönlendirdi. Onun da haberi yok. Sonr aili aradılar il gönderdik dedi. Hocam bizde öyle bişey yok dediler. Sonuç mu sıfır. Pendik ilçeye işiniz düşmesin vesselam.

Hocam ben de aradım aynı sebeple kimsenin birşeyden haberi yok birbirlerine soruyorlar anladım durumu ile sorun dedim direk bağladı ile ama telefonu açan yok. Mail attım çok şükür ona bir cevap veren oldu ilden. Perşembe günü toplantı yapılacakmış bu web siteleriyle ilgili ona göre bilgilendirilecek yazıyordu.

Teachnologist' Alıntı:
Crespo467' Alıntı:

Hocam kurum kodları ve yeni şifreler temmuz ayı içerisinde ilçeden elden verilmiş. Bende müdürüme sordum yazının tarihini söyleyince hatırladı, böylece bulabildik şifreleri. Kurum netten aratırsanız yazıları bulup ona göre idarenize sorabilirsiniz.

Geri