İstanbul Norm Fazlası Atamaları?

Kodla Büyü
nazlı' Alıntı:
resen atama yapıldı mı yani. bizim de normları beliriliyorlar tekrar okula mail gelmiş. norm fazlasıyım resen atanırsam yandım açık görünenler taa nereler
normaları belirliyorlar derken hocam; ben tercih yaptım ama sonuç yok, tekrar başvuru mu isteyecekler acaba; açık görünen yerleri paylaşırsanız yeni liste nasıl bakabilsek?

nazlı' Alıntı:
resen atama yapıldı mı yani. bizim de normları beliriliyorlar tekrar okula mail gelmiş. norm fazlasıyım resen atanırsam yandım açık görünenler taa nereler
ben de norm fazlasıyım. ama okulum bana bu yönde hiç bir bilgi vermedi. Açık olan okullarla ilgili bilgiyi nerden edindiniz?

nihayet sonuç geldi, çekmeköy halk eğitim kararname geçen hafta gelmiş. ilçeye sordum ilişiği 25 inde kesebilirsiniz dediler. malum btr görevi de var. Ama okul hemen keselim dedi, ilçeye bi de onlar soracaklar. kararnameleri çıkan arkadaşlar siz hemen kestiniz mi ilişiği? bir de farklı ilçe olunca 15 gün izni kullanabiliyor muyuz? malum halk eğitim ara tatili yok, bu tayin işi olmayacak diye tatil biletini felan da almıştım. ilişiği 25 inde kesiP bi hafta sonra göreve başlama yapacaktım.

evet ilçeyle görüşüldü ilişiği 25 inde kesecem ama büyükşehir belediye il sınırından dolayı aynı gün göreve başlama yapmama gerekiyormuş. yol izni yok :(

bilisim' Alıntı:
nihayet sonuç geldi, çekmeköy halk eğitim kararname geçen hafta gelmiş. ilçeye sordum ilişiği 25 inde kesebilirsiniz dediler. malum btr görevi de var. Ama okul hemen keselim dedi, ilçeye bi de onlar soracaklar. kararnameleri çıkan arkadaşlar siz hemen kestiniz mi ilişiği? bir de farklı ilçe olunca 15 gün izni kullanabiliyor muyuz? malum halk eğitim ara tatili yok, bu tayin işi olmayacak diye tatil biletini felan da almıştım. ilişiği 25 inde kesiP bi hafta sonra göreve başlama yapacaktım.

hocam aynı il ilde tayin olursa aynı gün başlarsınız izin olmaz.

okanformula' Alıntı:
Hocalarım, farklı bir ilçeye norm fazlası atama ile atanırsak, yolluk verilir mi?

büyükşehir sınırları içinde yolluk alamazsınız.

norm fazlası veya normal olarak atanmanın bir anlamı yok.
Norm fazlasının tek artısı oda resen atarlarsa il içi atamada 3 yıl beklemeye gerek yok

eemree' Alıntı:
okanformula' Alıntı:
Hocalarım, farklı bir ilçeye norm fazlası atama ile atanırsak, yolluk verilir mi?

Norm fazlasının tek artısı oda resen atarlarsa il içi atamada 3 yıl beklemeye gerek yok

yani resen atansak 3-5 ay sonra il içi tayin isteyebiliyormuyuz

Almestin46' Alıntı:
Böte mezunları Anadolu liselerini, yada normal liseleri tercih edebiliyor mu yaa?
hocam yazın il dışında ben başvuramadım böte mezunuyum anadolu lisesine ortaokuldayım bu sene norm fazlalığı çıktı anadoluyada atanamıyoruz ilkokullar zaten yok etrafımız daralıyor gitgide

zencefil58' Alıntı:
eemree' Alıntı:
okanformula' Alıntı:

yani resen atansak 3-5 ay sonra il içi tayin isteyebiliyormuyuz

evet kendimden biliyorum. Geçen sene ist. beni resen atamışlardı

arkadaşlar ben dyarbakırda görevliyimmdürün hatasından 26 dersm olmasına rağmen norm fazlası oldum şimdi beni resen atarlarsa ben sene sonu il dışı isteyebiliyorum dimi

Geri