İstanbul il içi 2021

Kodla Büyü

zeynelabidin21

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar kaç gündür İstanbul il içi ihtiyaç listesinin yayınlanmasını bekliyordum . Bugün il milli eğitimi aradım. Bana verilen cevap şu talimat bekliyoruz belki yayınlanmayabilir. rastgele mi yazacağız dedim . Evet hocam büyük ihtimalle dedi. Konu hakkında farklı bir bilgiye sahip olan varsa paylaşırsa sevinirim. İyi çalışmalar herkese.

Bir de bu çıktı. Bizimkilerde yayinlamayacagiz, talimat gelmedi falan dediler. Bunun talimatı mi olur, tayin başlayınca listeyi yayınlarsin. Millet koltuğa oturunca talimatsiz helaya gitmiyor. Allah'tan dün akşam il MEM müdürü açıklayacağız dedi...

Edit: bu il içi tayin kere bir standart getirilmeli, aynı tarihte listeler açıklanmalı, aynı tarihte sonuçlar ilan edilmeli.

Bir de bu çıktı. Bizimkilerde yayinlamayacagiz, talimat gelmedi falan dediler. Bunun talimatı mi olur, tayin başlayınca listeyi yayınlarsin. Millet koltuğa oturunca talimatsiz helaya gitmiyor. Allah'tan dün akşam il MEM müdürü açıklayacağız dedi...

Edit: bu il içi tayin kere bir standart getirilmeli, aynı tarihte listeler açıklanmalı, aynı tarihte sonuçlar ilan edilmeli.
İstanbul için mi dedi hocam açıklanacak diye

Bildiğim kadarıyla Anadolu yakasında sadece bir açık var. Avrupa yakasında daha fazla sayıda açık var.

Ilk atama kontenjanı 50 olmuş arkadaşlar.
Şu andan sonra tayin olacak okul bulmayı bırakalım bulunduğumuz okulda normu korumak bile mesele olacak.

sendikadan şöyle bir liste geldi arkadaşlar

Ekli dosyalar

• 09143107_2021_Yl_Yci_Munhal_Liste.rar
    401.2 KB · Görüntüleme: 144
Arkadaşlar nacizane önerim ben okulların sitesine tek tek bakıp öğretmeni olmayan okulları tespit etmiştim bir de okul mevcutlarına bakmıştım burda ihtiyaç var mıdır yok Müdür diye. Okulları arayıp aldığımız bilgilere çok itimat etmeyin bana dolu dedikleri çok çok iyi bir okula(müdür yard demişti) benden çok daha düşük puanlı biri gitti

Arkadaslar Şuan görev yaptığım kuruma norm fazlasi olup tercih yaparak gelmiştim. İlde 3 yılım doldu. İl içi tercih yapacağım. Resimde görünen 2. Seçenek mi 3. Seçenek mi seçilmeli ?

IMG_20210714_112723.jpg

Benzer durumda ben ikinci seçeneği seçtim. Milli eğitimdeki memur çıktıyı alırken inceledi tamam dedi.

1. İl içi başvuru için şehir dışındayım başvuru yapabilmem için okula gitmek şart mı? Uzaktan tercih yapılabilir mi?

1. İl içi başvuru için şehir dışındayım başvuru yapabilmem için okula gitmek şart mı? Uzaktan tercih yapılabilir mi?

Mebbiste yapın hocam başvurunuzu. Okulunuza bilgi verin onaylasinlar. Bugün saat 18.00a kadar ilin de onaylaması gerekiyor.
İmza işleri vs daha sonra olacakmış ilişik keserken.

Kılavuzda açıkça belirtmiş arkadaşlar, başvuru yapıldığı esnada şehir dışında olanlar okuluna ulaşıp bilgi verdiği takdirde imza işi daha sonraya kalabilir.

Kılavuzda açıkça belirtmiş arkadaşlar, başvuru yapıldığı esnada şehir dışında olanlar okuluna ulaşıp bilgi verdiği takdirde imza işi daha sonraya kalabilir.
Benim okulum muz cumhuriyeti olduğu için her şey bekleniyor :) evime 10 dk o yüzden gidip atacağım imzayi

Doğru hocam sizin dediğiniz seçenek olmalı.
Norm fazlalığı durumu varsa 3 seçenekten herhangi biri olabilir dikkat etmiyorlarmis.

Şimdi ilden( İstanbul değil) reddettiler şaka gibi. Dönüştürme ile başlayan seçenek ile tekrar başvuru yaptım.

Son düzenleme:
Onay bekleniyor yazıyor bende henüz. Ben tercih yaparak başka kuruma geçmiştim. Sizin de öyle mıydı ? Durum norm ile ilgili ise 3 seçenekten biri olabilir çok dikkat etmeyeceklerini söylemis il, ilçeye.

12 temmuz da başvuru yaptım. Aynı günden beri ilde onay bekliyor . Herhangi bir red durumu olsa bu saatten sonra tekrar tercihte yapamayız .

Geri