İSTANBUL BTR BAŞVURULARI

Kodla Büyü
arkadaşlar yazıyı paylaşır mısınız.. biz tatile çıkmadan gelmeyebilir

yazıyı paylaşabilir misiniz arkadaşlar, teşekkürler.

13 ocak tarihinde il milli eğitimden yazı çıkmış bu hafta içinde tüm kurumlara ulaşır sanırım

istanbul meb sayfasında ilanı yok. başvuru yapmayanlarınlar otomatik yenileniyor mu? yoksa eylüldeki gibi sıfırdan tercih mi yapmamız gerekiyor?

tubilubba' Alıntı:
istanbul meb sayfasında ilanı yok. başvuru yapmayanlarınlar otomatik yenileniyor mu? yoksa eylüldeki gibi sıfırdan tercih mi yapmamız gerekiyor?

Sıfırdan tercih yapıyoruz. Okullara yazı geldi

Arkadaslar peki bir sorum var.Benim okulum ikili öğretim.Sabahci ve öğlenci.Ben basvurursam hangi saatler arasinda okulda olurum acaba? :roll:

Silivri geldi

15 adet pc lab yazısı tekrar gelmiş ilk dönem var mıydı?

Ayrıca norm ders saati ile haftalık ders saatine 8 yazdım. 8 saat derse girdiğim için sıkıntı olur mu?

arkadaşlar bende ilk dönem btr görevimi iptal ettirmiştim bu yüzden ikinci dönem görev verirler mi.. iptal ettirip sonraki dönem görev alan oldu mu?

sonix' Alıntı:
arkadaşlar bende ilk dönem btr görevimi iptal ettirmiştim bu yüzden ikinci dönem görev verirler mi.. iptal ettirip sonraki dönem görev alan oldu mu?
bence sıkıntı olmaz hocam.

Bugün 2.dönem başvuruları için okuluma yazı gelmiş, aradılar okuldan ve başvurumu yaptılar... Sene başında yaşanan norm-ders saati sıkıntısını yaşamamak için bu sefer norm ve toplam ders saati bilgilerini de istemişler... Bu sayede görevlendirme çabuk biter umarım, ilk dönem 1 aya yakın beklemiştik...

Arkadaslar gorevlendirmeler bu hafta belli olacak sanirim.Bir durumdan dolayi okul değişikliği yapmak istiyorum acaba gec kalmismiyimdir basvurulari yaptik malum

Arkadaslar gorevlendirmeler bu hafta belli olacak sanirim.Bir durumdan dolayi okul değişikliği yapmak istiyorum acaba gec kalmismiyimdir basvurulari yaptik malum

Çalışmalar devam ediyor. Titizlikle.
Ben nerden mi biliyorum? :)
2 gün önce il koordinatörü beni aradı ve başvurum ile ilgili detaylı sorular sordu.
Yani tereddüt ettikleri her şeyi didikliyorlar; yani şunu anlıyoruz ki çalışmalar devam ediyor.
Ama hızlı bence. Kısa zamanda gelir yazısı. Onayda gecikme olmazsa tabi.

Arkadaşlar ben kendi okulum dışında 3gün görevlendirilmiştim. şimdi pazartesi o okula gitmeli miyim yoksa okul değisebilir mi? onay gelmesini mi beklemeliyim?

Bugün özellikle kalktım ilçe milli eğitim müdürlüğüne gittim hem muhasebeye hem de ilçe milli eğitim müdürüne mağdurluğumu ifade ettim.
Gelecek onayda BTR başlangıç ve bitiş tarihinin 06.02.2017-30.06.2017 bu şekilde olacağını söyledim. Valilik onayı geç geldiği için ek derslerimiz kesiliyor dedim. Bugün görevimize başlasak ekdersimizi alabilir miyim gibi kendimi ifade ettim ancak yazının bize iletilen tarihten sonra göreve başlayabiliyoruz. 1-2 defa mağdur edilmek anlaşılabilir bir durum olsa da bizi sürekli her dönem böyle kim mağdur ediyorsa hakkımı helal etmiyorum.

Geri