istanbul anadolu yakasını adı gibi bilenlere acil bir sorum

Kodla Büyü

adadeniz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
merhaba arkadaşlar
sabiha gökçen havaalanına 00:00 da inecek uçak için bilet alsam kendimi harem otogarına veya yalovaya en yakın ne zaman ve nasıl atabilirim? istanbul hakkında sıfır bilgim var

hocam merhaba sabihaya indikten sonra e10 var (04:30a kadar) onla kadiköye kadar gelirsin kadiköye gelmeden inip gebze hareme binebilirsiniz...
yada sabihaya geldikten sonra zaman gecirceksiniz sabah 6da pendik yalova ido feribot var bu sekilde gidebilirsiniz...

Hocam kadıköye geldim diyelim. Saat 1-2 gibi gece otogara toplu taşıma var mı?
Yada dediğiniz pendik yalova ido feribotu noktasına nasıl gelirim? Kaç saat sürer bi bilginiz varmı

kadıkoye gelmeniz rahat olur ama daha sonrası bıras sorun. gece 2 de haremden otobus bulmak cok zor, ferıbotlarda olmaz dıye dusunuyorum. kadıkoy harem arası uzak degıl. mınubus yada taksı ıle cok rahat gidersiniz ama orda otobus bulamayabılırsınız

cyln' Alıntı:
Yada dediğiniz pendik yalova ido feribotu noktasına nasıl gelirim? Kaç saat sürer bi bilginiz varmı

haklisiniz otobüs bulamazsiniz o saatte :( ozaman hava alinda zaman gecireceksiniz sonra en erken 07:00da 132H var sabiha gökcenden pendik yht duragina (tahminen 20 dk - 30 dk filan sürer) gelip asagiya yüreyeceksiniz sahile...

sonra 08:15 de ido var pendik yalova binersiniz...

ozgur24' Alıntı:
cyln' Alıntı:

haklisiniz otobüs bulamazsiniz o saatte :( ozaman hava alinda zaman gecireceksiniz sonra en erken 07:00da 132H var sabiha gökcenden pendik yht duragina (tahminen 20 dk - 30 dk filan sürer) gelip asagiya yüreyeceksiniz sahile...

sonra 08:15 de ido var pendik yalova binersiniz...

İster iett nin E-9 u ile 6.50 de sabiha dan kalkıp 7.0-7.05 gibi pendik ido da inersin. 7.0 feribotuna yetsemezsin ama 8.15 e binersin. İstersen e-10 a 4.30 da sabihadan binersin 5.0-5.15 gibi pendik köprüsünde inersin 30 dk yurumeyle pendik idonun 6.0 daki feribotun yetişirsin.

Pegasus araclari ile gebzeye geciyirsunuz. Gebzeden taksi ile sahile eskihisara iniyorsunuz. Eskihisardan 24 saat feribot var. Feribotla topculara geciyorsunuz. Sonra yalovaya.

Diger secenek
Pegasus ile gebze gebzeden bursa otobuslerine biniyorsunuz yalovada iniyorsunuz.

Geri