Ispartada görev yapan arkadaşlar buraya bi baksın..

Kodla Büyü

melobady

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar Isparta Şarkikaraağaçat görev yapıyorum. buradaki 2. yılım olacak. malumunuz dersler gitti. girecek ders kalamdı. duyduğum kadarıyla ısparta mem formatörlüğede karşıymış. merkeze uzak olduğumuz için olan bitenden de biraz uzaktayız. geçen yıl 1. kademeye girmiştim ama bu yıl kesin oda yok. yani zorunlu saat nasıl dolacak bilmiyorum. merkezde siz neler yapıyorsunuz durum nedir. formatörlük için bir girişim veya sonuç var mı?? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Şu an formatörlükten ses yok hocam. Benim geçen sene 6 saat dersim vardı. 8 saatte 4 ve 5. sınıflara görevlendirme ve 1 saatte rehberlik dersi ile 15 saate tamamladım. Herhalde bu senede aynı olur.formatörlük verilmezse.

yasakliescobar3232' Alıntı:
ısparta bu konuda ayak diremekte devam ediyor. iş bilmez , liyakatsizler topluluğu
sayın hocam ildekilerle hiç görüşebildiniz mi bu konuda.. bütün memlekette bu iş yapılırken ısparta da hangi sebeple formatörlük yaptırılmıyor acaba hocam. ne diyorlar???

bilisimdersi1' Alıntı:
Şu an formatörlükten ses yok hocam. Benim geçen sene 6 saat dersim vardı. 8 saatte 4 ve 5. sınıflara görevlendirme ve 1 saatte rehberlik dersi ile 15 saate tamamladım. Herhalde bu senede aynı olur.formatörlük verilmezse.
hocam hiç görüüşme oldumu ne diyorlar ilden?? bu iş ilk defa burada yapılmıyor ya

geçen sene iller arası istediğimde memleketim olan ıspartaya tayin işim olmadığında çok üzülmüştüm şimdi ise burdura atandığıma binlerce şükrediyorum burdurda formatörlük hiç sıkıntılı değil ister yazın ister eylülden itibaren çalışabiliyorsunuz

biz gidip konuştuk hocam Tacettin beyle...formatörlülüğün maliye bakanlığında kadrosu olmadığı için Ispartada yapılmayacağını söyledi maalesef...sizin ders durumunuzu düzelteceklerdir herhalde diye de ekledi...merkezde görevlendirme var neredeyse tüm bt öğretmenleri 2 okulda çalıştı bu sene...Kanaatimce milli eğitim müdürü değişmezse Ispartada formatörlük yok :(

la kadrosu yokda. diğer iller neden yapıyor. bunlar ayak diremekten başka bir şey değil. sanki her işleri doğru iş formatörlüğe gelince türlü bahaneler.

Geri