Isparta MEM ' e yazıklar olsun..

Kodla Büyü

melobady

Seçkin Üye
Seçkin Üye
tüm gelişmelere rağmen hiçbir adım atmayarak öğretmenini madur eden, iş bilmez gerici Isparta mem i şiddetle kınıyorum. yazıklar olsun size...

görevlendirmeeye çıkmadılar mı halaa bakanlık yazısına rağmen helal olsun adamlarda ne irade varmış! illa da bilişimcileri mağdur edecem diyorlar yanii

Bayram Allah yardım etsin. Allah sabır versin kardeşim. Sonuna kadar kızmakta hakklısın.

emine erdoğanın kampanyası yada hayrünnisa gül yaptığı kampanya olsa bacakları titreyerek yaparlar abarta abarta ama iş öğretmenleri ilgilendiren konu oldu mu ne bakanlık dinliyorlar ne genelge çünkü yukarıdsan sen niye yapmıyorsun diye hesap soran yok çünkü onlarında umrunda değil bilişim btr

elbet bir hakkımız vardır alacak. o hakkımıda helal etmiyorum bu adamlara.

12 Ekim son tarihli dilekçeleri verdik ama bir sonuç çıkmadı. Gerçi o dilekçeleri almaları bile bir gelişmeydi. Dilekçelerden önce malum şube müdürüyle görüşmüştüm bilgisayarcılar iki kuruş ek ders için milli eğitime o kadar baskı yapıyormuş ki adamcağızlar rahatsız olmuşlar yani dolayısıyla bu görevlendirmede de önce maaş karşılığı dolduramayanları görevlendirecez demişti.4 Saat derse giripte 30 saat ekders ödemek saçmaymış ona göre :verymad: Yazıları nasıl yorumluyorlarsa ..burası ayrı bir zihniyet anlam veremedim.

nesquik' Alıntı:
12 Ekim son tarihli dilekçeleri verdik ama bir sonuç çıkmadı. Gerçi o dilekçeleri almaları bile bir gelişmeydi. Dilekçelerden önce malum şube müdürüyle görüşmüştüm bilgisayarcılar iki kuruş ek ders için milli eğitime o kadar baskı yapıyormuş ki adamcağızlar rahatsız olmuşlar yani dolayısıyla bu görevlendirmede de önce maaş karşılığı dolduramayanları görevlendirecez demişti.4 Saat derse giripte 30 saat ekders ödemek saçmaymış ona göre :verymad: Yazıları nasıl yorumluyorlarsa ..burası ayrı bir zihniyet anlam veremedim.
demek onlara göre bu kadar değersizmiş bilişimciler.. o zamn bilgisayarları bozulduğunda, internete bağlanamadıklarında, yazıcıları çalışmadıklarında siz de yapmayın hocam.. gitsinler dışarıdaki bilgisayarcılara yaptırsınlar. yeni tayin olduğum okuldaki müdür şeflik için beni uygun görmedi.. ben ne yaptım? kendi kendime söz verdim okuldaki hiçbir bilgisyar işine bakmayacam diye.. ve 1,5 yıldır bakmıyorum.. memur arıyor hocam bi gelir misiniz bilg. da sorun var.. diyorum: kardeşim dersim var gelemem... müdür arar sorar yine aynısı..onlar da benden ümitlerini kestiler.. şu anda çok rahatım.. siz de öyle yapın.. madem formatör ya da yeni adıyla BTR olmanızı engelliyorlar siz de böyle bir uygulamayla karşılık verin.. :+1:

hocam merkezde yine dilekçe almışlar. biz ilçedeyiz fatih başlayan okullarda var buna rağmen bize görevlendirme yokmuş. bu idarecilerin allah belasını versin. bu adamlar yüzünden günaha giriyorum.

bilg. biri zamanında bir şey yapmış olmalı yoksa bu kadar kine anlam veremiyorum Allah yardımcınız olsun şuan idareciyim yavaş yavaş alıştım da formatörlük yapıyorken o kadar stresteydim ki ne zaman iptal olacak diye korkmaktan

hocam bilgisayarcıların biri bişey yapmamış zamanında sınıf öğretmenlerini formatör olarak görevlendirince ve hiç iş yapmayınca bizi de aynı kefeye koyuyorlar..

hocam antalyada biz de aynı durumdayız... iki hafta ön e yaptık başvuruları hala beklemekteyizz..
Allah sonumuzu hayır etsin....

AppleJuice' Alıntı:
hocam antalyada biz de aynı durumdayız... iki hafta ön e yaptık başvuruları hala beklemekteyizz..
Allah sonumuzu hayır etsin....
hocam başvuruların alınması bile bir gelişme. ben ilçedeyim bize başvurma hakkı yok..

Norm vermedikleri sürece ya da her sene başında eylül 15 inden itibaren bu görevlendirmelerin yapılması zorunlu tutulmadığı sürece, il mem lere bu konu ile alakalı emir gelmediği sürece bu geri kafalıkları devam eder hocam.
Bu bölümün içine eden bütün yöneticilerin Allah belasını verir inşallah.
Bütün bölümlerin mağdur olmasın diye bu kadar hak tanıyıp hala daha bilişim öğretmenlerini mağdur eden zihniyete yazıklar olsun.

işin ilginci merkezden dilekçe alıyorlar ilçeler dahil değil. halbuki burada da fatih başladı. ısparta şube müdüründen kaynaklanıyor bu işler. allah müstaklarını versin...

Geri