iso dosyasını yazdırma

Kodla Büyü

htekmen

Üye
4.5 gb lık bir iso dosyası var.Neroda bunu nasıl yazıp açabiliriz birkaç yazma yöntemi denedim ama bilgisayardaki dosyanın aynısını yazdırıyor.

imajı Nero ile "Kalıbı Diske Yazdır" veya yeni sürümlerdeki adı ile "Diske Görüntü Yazdırın" seçeneğini kullanarak

Nero Imagedriver ile sadece iso dosyasının yolunu girererte içini açabilirsin veya senin söylediğin şeyi ben yanlış anladım :)

yahu niye kimse doğru düzgün bir cevap vermiyor ki, dostum bak şimdi ilk başta nero image driveri aktif et, onu aktif etttikten sonra sanal sürücüye o imaj dosyasını yükle. onu tıklayınca zaten yükleme paneli geliyor. ondan sonra nero yu aç dvd kopyala de kaynak sürücüye o sanal sürücüyü göster diğerinide gerçeğini ondan sonra işlem tamam.

alper_kizil' Alıntı:
yahu niye kimse doğru düzgün bir cevap vermiyor ki, dostum bak şimdi ilk başta nero image driveri aktif et, onu aktif etttikten sonra sanal sürücüye o imaj dosyasını yükle. onu tıklayınca zaten yükleme paneli geliyor. ondan sonra nero yu aç dvd kopyala de kaynak sürücüye o sanal sürücüyü göster diğerinide gerçeğini ondan sonra işlem tamam.

hocam bunu tam olarak açabilirmisiniz. image driveri nasıl aktif edecez.

hocam nero image drive bilgisayarda bir tane sanal sürücü oluşturuyor. sen bunu açtığın zaman makine gerçekten bir tane sürücü görüyor ve bu sürücünün içerisine sen istediğin iso dosyalarını koyabiliyorsun ondan sonra disk kopyala seçeneğini çalıştırdığın zaman kaynak disk olarak nero image drive(h) sonra ise fiziksel sürücüyü seçiyorsun ondan sonra işlem tamam.

Arkadaşlar sadece iso uzantılı dosyalar değil nrg uzantılı kalıp dosyaları da nero image drive ile açıp, cd veya dvd ye yazdırabilirsiniz.... Kolay gelsin...

alper_kizil' Alıntı:
karinca_52 doğru düzgün cevap vermiş boş dvd yi koy kalıbın üstünde çift tıkla gerisini kendi hallediyor zaten

Geri