"İşletim Sistemi Yükleme Hatası" Yardım!

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar. Masaüstü bir bilgisayara bugün format atayım dedim. Bilgisayar bi kurumdan geldi bize, laboratuvarda 1 bilgisayarım daha olsun diye format atmak istedim ve XP cd'sini takıp güzelce formatladım fakat format atarken yüzde 100 dosya kopyalamayı bitirip kendine otomatik restart attıktan sonra CD'den önyükleme için bir tuşa basın diyor ve tabiki biz basmadan bekliyoruz ki XP kurulumuna devam etsin diye. İşte tam o esnada aşağıdaki hatayı alıyorum;

pre_1335692338__2012-04-29_123123.jpg

Farklı bir çalışan XP cd'si ile de denedim fakat aynı hata devam ediyor. Sorun HDD'de mi dersiniz? Hard Disk 500 GB olduğu için değiştirmeye kıyamadım da :)

hocam bence bu hdd tamir araclarıyla derrriiinnn bir format atıp fat i baştan oluştur...sonra tekrar dene derim...artık bisey kalmasın :)

elrond' Alıntı:
hocam bence bu hdd tamir araclarıyla derrriiinnn bir format atıp fat i baştan oluştur...sonra tekrar dene derim...artık bisey kalmasın :)
Bulduğum yabancı bir kaynakta hatayı kesin çözdüğünü belirten bir ürün var hocam. Ücretli bir şey fakat ben torrentten buldum ve şimdi CD'ye Boot edip yazdırıyorum. CD'den boot edip bi tamir edicem HDD'yi bakalım çözecek mi! Çözerse ilaçlı halini paylaşırım :) İlgilendiğin için teşekkürler :)

Geri