İşi gücü karşı fikre laf sokmaya çalışmak olan tipler

Kodla Büyü

altintepebilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bu forumda da okullarda da işi dönüp dolaştırıp siyasete getiren, ne yapsam nerden ne bulsam da karşı fikirli insanlara laf soksam diye kendini parçalayan tiplerden bıktım arkadaş. Hakkaten psikolojisi bozuk olan çok fazla insan var bulunduğumuz ortamlarda. Ya hu bir siyasi fikrimiz olur yeri gelir tartışırız da ama Allah rızası için her işin sonunu siyasete bağlamayalım arkadaşlar komik oluyor cidden :)

<!--yeni polemik başla
siyasiler her işe burnunu sokuyor ama
polemik bitir
//-->
:D

altintepebilisim' Alıntı:
Bu forumda da okullarda da işi dönüp dolaştırıp siyasete getiren, ne yapsam nerden ne bulsam da karşı fikirli insanlara laf soksam diye kendini parçalayan tiplerden bıktım arkadaş. Hakkaten psikolojisi bozuk olan çok fazla insan var bulunduğumuz ortamlarda. Ya hu bir siyasi fikrimiz olur yeri gelir tartışırız da ama Allah rızası için her işin sonunu siyasete bağlamayalım arkadaşlar komik oluyor cidden :)

:alkis: :alkis: :alkis:

<!--yeni polemik başla
siyasiler her işe burnunu sokuyor ama
polemik bitir
//-->

:puhaha:

hocam hislerimize tercüman olmuşsun. :+1:

siyaset olur bu bence gayet doğaldır herkesin bir siyasi fikri vadır ama bizim forumda insanlar birbirine hakaret ediyor ki bu insanlar öğretmen ve birbirlerin in görüşlerine saygıları yok bazen siyasi konulara benimde yazasım geliyor ama diyorum şimdi bir klavye delikanlısı çıkar hakaret eder gerek yok diye yazmıyorum

Herkes fikirlerini söylemekte özgürdür hocam anlaşamıyorsan o insanlarla konuşmazsın olur biter mesele etmeye gerek yok yani.

computing' Alıntı:
Herkes fikirlerini söylemekte özgürdür hocam anlaşamıyorsan o insanlarla konuşmazsın olur biter mesele etmeye gerek yok yani.

Özgürlük karşı düşünceye hakaret etme hakkı değildir, edebiyle herkes konuşsun kimse buna birşey demiyor, daha geçen forumda gördüm arkadaşın biri kendinden olmayanlara herşeyi söylüyor hakaret bile ediyor ama kendine göre gerçekleri söylüyor, karşı tarafta kendini tutamayıp sertleşince hemen atın bu forumdan diye tutturuyor, bu mudur özgürlük :?: :?: :?:

çok güzel demişin hocam.bide bu konular eskiden her telden kısmına açılırdı.baktılar anasayfada çıkmıyo başlık alakasız yere siyasi içerikli başlıklar açılıyor.Burada yaşını başını almış millet kimse kimsenin lafıyla düşüncesini değiştirmez.Laf sokupta kendini tatmin etmek istiyolarsa onuda bilemiyorum.

YuLiaN' Alıntı:
çok güzel demişin hocam.bide bu konular eskiden her telden kısmına açılırdı.baktılar anasayfada çıkmıyo başlık alakasız yere siyasi içerikli başlıklar açılıyor.Burada yaşını başını almış millet kimse kimsenin lafıyla düşüncesini değiştirmez.Laf sokupta kendini tatmin etmek istiyolarsa onuda bilemiyorum.

:alkis: :alkis: :alkis:

kusura bakmayın da sizin bu başlığı açma sebebiniz ne o zaman.bu başlık polemik yaratmaktan başka ne işe yarar.hakaret varsa yanlıştır o ayrı.ama bunu yapan sadece belli kişiler ya da gruplar değil.kişisel bir durumdur.o kişiyi bağlar.bunun dışında burası bir forum.herkes fikrini belirli ölçülerde yazabilir.siyasete gelince heryerde bu kadar siyaset varken, okul-eğitim diyoruz ama okulların merkezine siyaset sokulmuşken bunları konuşmak mı komik; okullara sokmak mı.yoksa sokulmasına seyirci kalmak mı...

hakand77' Alıntı:
kusura bakmayın da sizin bu başlığı açma sebebiniz ne o zaman.bu başlık polemik yaratmaktan başka ne işe yarar.hakaret varsa yanlıştır o ayrı.ama bunu yapan sadece belli kişiler ya da gruplar değil.kişisel bir durumdur.o kişiyi bağlar.bunun dışında burası bir forum.herkes fikrini belirli ölçülerde yazabilir.siyasete gelince heryerde bu kadar siyaset varken, okul-eğitim diyoruz ama okulların merkezine siyaset sokulmuşken bunları konuşmak mı komik; okullara sokmak mı.yoksa sokulmasına seyirci kalmak mı...

Hocam amacım polemik oluşturmak değil durumun dışarıdan nasıl göründüğünü bu tarz insanlara anlatmaya çalışmak. Siyasi fikrimi belirtmedim, ayrıca sadece bir fikre de laf söylemedim. Sözüm siyasi fikri tarafı ne olursa olsun önemli değil sadece işi gücü karşı fikre nerden ne bulsam da laf soksam diye uğraşıp duran insanlara.

hakand77' Alıntı:

Hocam amacım polemik oluşturmak değil durumun dışarıdan nasıl göründüğünü bu tarz insanlara anlatmaya çalışmak. Siyasi fikrimi belirtmedim, ayrıca sadece bir fikre de laf söylemedim. Sözüm siyasi fikri tarafı ne olursa olsun önemli değil sadece işi gücü karşı fikre nerden ne bulsam da laf soksam diye uğraşıp duran insanlara.
hocam anlatmak istediğim anlaşamadığın insanlarla ne kadar az muhatap olursan o kadar rahat edersin küfür varsa onlar senin yanına gelmişse hocam benim yanımda bu şekilde konuşmayın dersin sen onların yanına gitmişsen kalkıp gidersin hocam bu kadar basit ben hayatımda bu şekilde uyguluyorum. Bu forum da da insanlar konu açmakta özgürdür o konuyu okumazsın olur biter hakaret varsa ister forum yönetimine şikayet et ister savcılığa şikayet et veya en basiti o konuları okuma canını da sıkma.

Geri