İSAY ön izleme nasıl yapılıyor

Kodla Büyü

zlatanibo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu isay'dan kaymakamlık sitesi yapıyorum da birkaç sorunum var
1- Yayına koymadan önizleme yapabiliyormuyuz.
2- DNS ler aynı fakat hala eski site görünüyor bunun için ne yapabilirim
Yani olur olur da bu kadar mı ilkel basit yönetim paneli olur koskoca içişleri bakanlığı

arkadaşım ben yaklaşık 2 seneden fazla kullandım İSAYI ama 7-8 aydır tayinden dolayı kullanmıyorum.gelelim sorularına.
1- yayına koymadan yaptığın düzenlemelerin hiç birini ön izleme olarak kullanılamıyor. Hatta bende merak edip valilik sitesini yapan adama sormuştum oda yok dedi. Ama bu geçen sürede sistem değişti ise bilemem.
2-Eğer İSAY yetkilisi isen yani resmiyette öyle görünüyor isen bu konuda merkezi yani ankarayı arıyacaksın ama dediğim gibi yetkili isen yoksa pek cevap vermiyorlar haberin olsun...DNS ile ilgili işlemleri ya da sitenin eskisimi yenisimi görünecek ona merkez müdahale ediyor.

NOT: "Yani olur olur da bu kadar mı ilkel basit yönetim paneli olur koskoca içişleri bakanlığı" Bu cümlene sonuna kadar katılıyorum hocam koskoca adamalar banalıkta sadece bunla uğraşıp ortaya çıkartıkları ürüne bak.

Hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, dediğiniz gibi kaymakamlıktaki arkadaşla resmi e-posta dan mail gönderdik 2 gün oldu hala cevap bekliyoruz, hayırlısı bakalım :)

Geri