Irak tan telefon

Kodla Büyü

serkanozen1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Irak tan akıllı telefon alınır mı?
Bir tır şöförü arkadaş samsung s3 getirebileceğini
Orjinal olduğunu söyledi
Burada maliyeye kayıt için ödeyeceğimiz parayla 800 e mal olacak
daha önce aln filan var mı?
neredn alabiliriz uygun fiyata?

hocam yeter ki dubai malı olsun gerçekten orginali ile birebir kasa ve çalışıyor.

1-2 ay içinde garantilisi o fiyata düşecek alınmaz hocam

işlemcisine bakın mtk olmasın orjinal diye satılanların çoğu sahte çinmalı

ırak'taki samsung telefonlar çoğunlukla orjinal oluyor hocam. sadece garantisi olmamış oluyor. Ben olsam almam çünkü her ne kadar orjinal de olsa, fabrika kalite kalite üretiyor ve eğer düşük kalitedeki bir telefon denk gelirse verdiğin paraya yazık olur. En iyisi garantili al başın ağrımasın.

ben iphone4 aldım 2 yıl once kuzenim getirmişti. orjinal ile aynı. garantisi yok sadece.
fark dersen...
mms göndermek istiyorum. ayar diyor. müşteri hizmetleri hücresel veri dışında bi de ayrıca apn bölümü var diyo ama bende yok. şuan için mms veya hattın interneti hangisini ayarlarsam onu kullanıyorum. aynı anda ikisi olmuyo. daha başka bi fark var mı bilmiyorum. denk gelmedim. ama 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum jb filan da yaptım sorun yok yani

S4 olsa neyse de zaten 800 lira masrafı varsa bu telefon şu an piyasada 1000 lira civarında hocam. 2 sene önce 2000 liranın üstündeyken 1000 liraya yurtdışından almıştım. 250 lira da maliyeye yatırdım. Ben de S3 almıştım. Yani semeriyle seksene mal oluyo. Hadi ben o zaman yine 500-600 lira kar etmiştim. Bence S4e yönel derim ona değer.

o kadar ugrasmakdansa yurtici garantili temiz ikinci el almak daha mantikli bende 650 lere kadar s3 bulunuyor.

hocam s3 ve benzer modelleri n11 ve gittigidiyorda daha ucuza alabilirsin
s3 için 850tl ve 50 tl bonus kampnayası var
799 tl ye mal oluyor.

ben iki sene önce sanalpazardan almıştım ace2 400 tl ye orjinal ama kayıtsız samsunglarım imei değiştirilebiliyor 10tl ye halledersin ama rom atınca imei gidiyor yeniden değiştirtmen gerekir orjinal olduğuna eminsen sıkıntı yok bence garantisini yiyiim rom atınca garanti dışı kalıyor zaten rom atmıyacaksan root etmeyeceksen ne anlamı kaldı zaten android almanın

hocam fiyat fazla vermişler.
k.ıraktan samsung s4 1000 tl ye alan arkadaş var. kullanıyorlar sorunsuz.
ama elektronik cihaz sonuçta, her şey olabilir.

Hocalarım Şırnakta görev yapıyorum
Burada telefonlar
S3 630 TL
S4 880 TL
Note 2 930 TL

:p :p :p

byramdan' Alıntı:
Hocalarım Şırnakta görev yapıyorum
Burada telefonlar
S3 630 TL
S4 880 TL
Note 2 930 TL

:p :p :p

Note 3 kaç hocam, ben şırnakteyken yoktu böyle telefonlar :)

samsung monte almıştım oradan, getirip pasaporta kayıt ettirdim halen kullanıyorum.

Telefon sağlam ama kulaklık bozuk çıkmıştı , kulaklığı değiştirmiştim. Ama sonuçta elektronik işi şans işi.

hocalarım kusuruma bakmayın yeni gördüm mesajlarınızı telefonlar orjinal imei atılmış halde oluyor bende s3 var 1 yıldır sorunsuz kullanıyorum ...
Ben eksik olarak görmüyorum ama kutu yok
note 3 tam bilmiyorum sormak lazım ayrıca fiyatlar dolar kuruna göre günden güne değişiyor yani 20 30 farkedebilir...

Yalnız_Kurt' Alıntı:
serkanozen1' Alıntı:
Irak tan akıllı telefon alınır mı?
Bir tır şöförü arkadaş samsung s3 getirebileceğini
Orjinal olduğunu söyledi
Burada maliyeye kayıt için ödeyeceğimiz parayla 800 e mal olacak
daha önce aln filan var mı?
neredn alabiliriz uygun fiyata?

risk almaya değmez ne olur ne olmaz
http://www.gold.com.tr/samsung-galaxy-s ... telefonu_u

3te 1i fiyatına risk almaya değmez mi ?

şimdi yeni yazıyorum ALMA.1 ay oldu 250tlye alınan s4 kapandı açlımasına 10tl verildi herhalde bundan sonra tib bol bol her ay kapatır.

Geri