IPTV ve Şifreli kanalları uyduda izlemek lütfen yardım edin!

Kodla Büyü

aLiSelim

Site Gezgini
Merhaba
Geçen gün bir dükkandan next nextstar uydu alıcısı aldım.Gayet güzel çalışıyor ancak discovery channel gibi kanallar kiliti.
İnternetten araştırma yaptım ve biss key girmek lazımmış ayarlardan.
tamam gireyim dedim ancak biss key girecek yer yok.
Birde şu iptv olayı var.Samsung smart tv de var ancak 5 € bende internet üzerinden alışveriş yapmam almam.
uydu alıcısında gördüm bu olayı internetsiz açılıyor kanal ekliyorum izlenmiyor.
Bunu internet olmadan kullanmak mümkün mü?
Uzun sözün kısası;
Ben bu kanalları ücret ödemeden veya uydu alıcısını İnternete bağlamadan nasıl izleyebilirm(discovery,national)
lütfen yardım edin teşekkür ederim..
:+1:

forumda ip tv diye bir kaç konu açılmıştı bir aratın iptv ler paralı
next uydularına biss girilir internetten modeline göre aratırsanız nasıl girileceğini bulursunuz
bu kanalları biss le çözemezsiniz

Bahsettiğiniz kanalları biss girerek çözemezsiniz. O kanallar için digiturk veya dsmart kullanmalısınız.
IPTvler üyeliklidir. Ayrıca uydu kadar iyi randıman alamazsınız. Görüntü sürekli donar.
En temizi gidip yasal olarak üye olmaktır.
Şahsen ben digiturk faturasız uydusunu satın aldım. O kanallar giriş paketi içinde süresiz geldi.

Genelde IPTV'ler paralı olmakla birlikte bazen bu kanallar ücretsiz IPTV'lerde bulunabiliyor fakat sonraları kapanıyorlar. Ama araştırmak lazım digiturk'e göre daha ucuza denk geliyorsa alın derim. Bu tür firmalar pek güvenli de görünmüyor 1 yıllık alıp 2 hafta kullandığınızda elinizde patlama riski olabilir. Smart TV ise kodi yükleyip biraz kurcalayabilirsiniz.

Tusunami hocam, ben faturasız digiturk aldım. Aynı cep telefonu gibi yükleme yapılıyor, paket satın alınabiliyor (LigTV, sinema paketi, vb.). İstenirse, paket satın almadan giriş paketini (ulusal kanallar+belgesel) ücretsiz izleme imkanı var. Kapanma riski de yok, üstelik cihaz bana ait.

mtprogrammer' Alıntı:
Tusunami hocam, ben faturasız digiturk aldım. Aynı cep telefonu gibi yükleme yapılıyor, paket satın alınabiliyor (LigTV, sinema paketi, vb.). İstenirse, paket satın almadan giriş paketini (ulusal kanallar+belgesel) ücretsiz izleme imkanı var. Kapanma riski de yok, üstelik cihaz bana ait.
Hocam o zaman çok iyi çünkü hem kafanız rahat hem de kalite derdi olmadan istediğinizi izleyebilirsiniz. Açıkçası benim için tek cezbedici yönü belgesel kanalları.

Peki hocam şimdi ben bu uydu alıcısından izleyemez miyim ? :roll:
Digiturk gibi şirketlere mi üye olmamız gereklidir.
Birde TV uydusunu güncelledim şimdi çalışmıyor ne yapmalıyım :++: :++:

Uyumlu ve kartı olan uydu sadece bir tane(faturasız için). Diğer üyeliklerde uydunun kullanım hakkı sizin oluyor, mülkiyet digiturk'e ait. Bu nedenle diğer genel uydularla digiturk izlenemez. Belirttiğiniz kanallar üyelikli sistemlere ait ve şirketlerce satın alınarak izletiliyor. Sağlam şifreleme sistemi kullanılıyor artık. Biss ile aşmak mümkün değil.

Biss le degil powervu ile sifreli ve powervu keyi var turkeyforumda acar dogru powervu keyi girerseniz yapamazsaniz ozelden yazin yardim edetim

Geri