iphone5 i sattın şimdi ? Öneriniz

Kodla Büyü
5s in 5 den farkı var mı bilmiorum ancak gps devre dışı iken (çok görsel oyun oynamadan) günlük işlerin tamamını görerek 20 saat civarında gidiyor. ama tam bir şarj aleti canavarı. orjinal kablo ve başlık 90 tl. bozulduktan sonra yan sanayi olarak aldıklarım 2 şer hafta sonra şarj etmiyor meşhur iphone hatasına kapılıyor. 100 tl den fazla para harcadıktan sonra kuzu kuzu döndüm orjinale

5 i nerden alacaksınız 0 ı satılıyor mu ? ben 0 diye ilanlara baktım çogunlukla teşhir

Re: Ynt: iphone5 i sattın şimdi ? Öneriniz

Şarjı iyi giden yani normal kullanımda 2 gün en az dayanan bir akıllı model varmıdır acaba?

Eskiden büyük renkli bir nokia akılsız telefonum vardı.Şarjı 5 gün yeterdi.Abartmayayım,
En kötü Günde bile 2 gün şarjı garanti idi.

Akıllı telefon kullanıyorum.
Şarjı
% 40 ekran
% 15 tarayıcı
% 10 wifi
% 22 görüşmelerim
Götürüyormuş.

kily' Alıntı:
5s in 5 den farkı var mı bilmiorum ancak gps devre dışı iken (çok görsel oyun oynamadan) günlük işlerin tamamını görerek 20 saat civarında gidiyor. ama tam bir şarj aleti canavarı. orjinal kablo ve başlık 90 tl. bozulduktan sonra yan sanayi olarak aldıklarım 2 şer hafta sonra şarj etmiyor meşhur iphone hatasına kapılıyor. 100 tl den fazla para harcadıktan sonra kuzu kuzu döndüm orjinale

5 i nerden alacaksınız 0 ı satılıyor mu ? ben 0 diye ilanlara baktım çogunlukla teşhir

hocam şuan teknoloji marketlerde yok turkcell avea vs onlarda da yokmuş.
üretilmiyor diyorlar.
gittigidiyor benzeri sitelerden almak istemiyorum. çakma yada ithalatçı olduğu için.
apple ın kendi sitesinde 2000tl ye satılıyor alsam mı almasam mı çok kararsızım.
aldığımda en azından 3-4 sene sorunsuz kullanmak istiyorum.
uzun yıllar kullanmak istediğim için android e sıcak bakmıyorum.
o yüzden sizin gibi kullanmış olanların görüşü önemli.

2000 5 e vereceğine 2600 e 6 al hocam. uzun yıllar kullanmak için iphone en doğrusu
5 in fazla ömrü kalmadı ios 10 u falan çıktığında destekleyeceğini sanmıyorum. mevcut sürümlerde alt sınır artık 5
6 ya yönel bence ama alır almaz kırılmaz ekran taktır 6 biraz nazik

kily' Alıntı:
2000 5 e vereceğine 2600 e 6 al hocam. uzun yıllar kullanmak için iphone en doğrusu
5 in fazla ömrü kalmadı ios 10 u falan çıktığında destekleyeceğini sanmıyorum. mevcut sürümlerde alt sınır artık 5
6 ya yönel bence ama alır almaz kırılmaz ekran taktır 6 biraz nazik

hocam 5s e yönelme sebebim boyutlarıdır.
sizin gibi küçük boyut tlf düşünüyorum.
5s veya sony z3 compact arasındayım.
bugün turkcell den 1860tl ye almayı düşünmeye başladım.
sizde turkcell den almışsınız sanırım.
kvk veya genpa garantiliymiş sizce sorun olur mu?

turkcedn alınan iphonelerden en küçük bi sorun duymadım hatta sahibinden satanlar turkcelden aldıklarını özellikle vurguluyorlar ben 3 sene evvel 4 ü vadafonden almıştım garantisini hatırlamıorum

hocam 6nın boyutları 5s e göre pek fazla üyük değil tek elle kullanıma uygun. 6yı tavsiye ederim.

lg g3 bakındım . çok güzel cihaz. ancak geçen sene iki arkadaşım düşürdü ikisinin kinin ekran da tuz buz oldu :oops:

Geri