İnternetten TC ile veri çekme

Kodla Büyü

mcm2276

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar. Yüzyüze eğitimde öğrencilerime code org ta şifre verirken çıktı alıp dağıtıyordum. Uzaktan eğitimde 200 öğrenciye tek tek şifre göndermek zor olacak. Acaba, benim gönderdiğim bir bağlantıya öğrenci tıklayıp, TC numarasının ilk 5 karakterini giriş yaptığında karşısına şifresini çıkartacak ücretsiz veri barındırma ve sorgulatma işlemi yaptıracak bir web sitesi var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Şifreleri TC kimlik no olarak atayın. Sonradan değiştirilmesini zorunlu olarak belirleyin.

code.org da niye üye yapıyorsunuz ki hocam. atayacağınız dersin kodunu atın. isim sınıf ile girsinler.

TC hiç karıştırmayın.
Öğrenci sayım az olduğu için şifre kartlarını EBA mesaj ile tek tek yolladım. Size zor gelebilir, şifre kartlarınıntüm sınıfa gönderin ve şifrelerini hemen değiştirmelerini isteyin.

http://nuxoe.com/
Üst menü de Çalışmalarım bölümünde linki var.

Kendi websitem olduğu için böyle yaptım hocam belki fikir olur sana hocam..

Aradığım aslında tam olarak bu hocam. Ama bu alanda çok bilgim yok. Belki bu alanda ücretsiz veri sorgulama, çağırma hizmeti veren bir site varsa onu kullanabilirim diye düşünmüştüm. @star, @hasan, @rose_tek hocalarımın fikirlerini deneyip bakacağım duruma.

Aradığım aslında tam olarak bu hocam. Ama bu alanda çok bilgim yok. Belki bu alanda ücretsiz veri sorgulama, çağırma hizmeti veren bir site varsa onu kullanabilirim diye düşünmüştüm. @star, @hasan, @rose_tek hocalarımın fikirlerini deneyip bakacağım duruma.
Hocam istersen code bölüm adı, gizli kelime, öğrenci bölüm adı ve okul numarasıyla ilgili bir Excel hazırla gönder, bu senelik sana yardımcı olayım. Aynısı hazırlayayım..

Geri