İnternete bağlanma sorunu

Kodla Büyü

sami55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar okuldaki bilgisayarlar daha önce rahat bir şekilde internete girerken şu dyned yüzünden internete yada modeme birşey oldu şimdi bilgisayarlara ip vermeden internete bağlanmıyor. Bu sorunu nasıl çözeriz acaba?

Elle Ip girersen daha iyi olur. Ama otomatik olarak vermesinde de sıkıntı olmaması lazım.

Dyned le alakalı birşey olacağını zannetmiyorum

kafkas' Alıntı:
Elle Ip girersen daha iyi olur. Ama otomatik olarak vermesinde de sıkıntı olmaması lazım.

Sayın hocam dyned şu yüzden dedim bir gün tabletlere ve telefonlara yükleyelim diye 10. sınıf öğrencilerine wifi şifresini verdik onran sonra ne olduysa bu şekilde oldu. ip siz girmiyor internete telefonlardan da giremiyotuz wifi ile...

kafkas' Alıntı:

Sayın hocam dyned şu yüzden dedim bir gün tabletlere ve telefonlara yükleyelim diye 10. sınıf öğrencilerine wifi şifresini verdik onran sonra ne olduysa bu şekilde oldu. ip siz girmiyor internete telefonlardan da giremiyotuz wifi ile...

Hocam fazla yüklenmeden dolayı olmasın, çünkü öğrencilere wifi şifresi vermek 300 sırtlanın önüne 1 tavuk koymaya benziyor :lol:

kafkas' Alıntı:
Hocam fazla yüklenmeden dolayı olmasın, çünkü öğrencilere wifi şifresi vermek 300 sırtlanın önüne 1 tavuk koymaya benziyor :lol:

Sadece bir kaç saat verdim hocam sonra bütün wifi şifresini değiştirdim ama internet hala düzelmedi.

Hocam simdiye kadar dinamik ip ile kullaliyorsa bellekte bi seyler olmuş olabilir, modem i kapat biraz sonra statik ip ver.resetlemeye gerek yok diye dusunuyoru,

Geri