İnternet Kafe Denetimi Acil Yardımmm

Kodla Büyü

die4you

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar herkese hayırlı günler. İlçemizde 4 senedir İnternet Kafe Denetimi yapmaktayım. Bu senede Kaymakamlık tebliğ-tebellüğ belgesi yollamış. Bu belgeyi kabul etmeme veya itiraz etmeye hakkımız varmı. Malum boşu boşuna geziyoruz hiçbir ücret ödeme yapmıyorlar. Acil cevaplarınızı bekliyorum...

Yedek bi öğretmen daha olması lazım sen kabul etme kaymakamlığı ara orada bu işle uğraşan arkadaşınla görüş ve gelmeyeceğini diğer yedek öğretmeni görevlendirmelerini iste 4 sene yapmışsın zaten yeter artık. Bende ikinci senesindeyim söyledim bi taktir felan yazdırın yoksa seneye yapmam okulda işlerimiz kalıyor fedakarlık yapıyoruz ama karşılığında bişey yok madddi olmasa da manevi olarak taktir yazsın dedim kaymamak bey bakalım eğer gelmezse bende seneye bırakacam.

sizi aradıkları zaman hasta filan olduğunuzu raporlu ya da il dışında oldugunuzu soyleyin. ihale bi kez sizden gitti mi tam gidiyo.
bende oyle oldu. ansızın aramışlardı ki zaten hep oyle yapıyorlardı. dedim ildışındayım yok mu başkası? gidiş o gidiş çok şükür kırtuldum

hangi bi gün bahane bulacaksın ki. Bana yazı işleri müdürü hocam sen istediğin zaman yap denetimi diyor. ama sonuçta yapmak zorundayım. görevlendirmişler bi kere. Bi de internet kafecileri yerinde bulama. Köy kahvesinde adam bekle. 1-2 kişi için tekrar denetime çık. Rezillik ya.. İlçede başka bilgisayar öğretmeni olmayınca, Karnım burnumda internet kafeleri gezdim ben.

bizde 9-10 kişi vardı. denetime de emniyet-saglık-belediye-meb beraber gidiyorduk. emniyet planlamayı yapıyordu. bi defa bastan savınca tam gitti

Bismillah bir yaşıma daha girdim hocam ciddi olarak int. kafe denetimlerine mi gidiyorsunuz? :?

haaha :puhaha: her yere yetişiyoruz ya bunu da ilk defa duydum. Ben de küçük bi ilçedeyim ama boyle bir uygulama yok

Geri